Büyüye cinlere inanır mısınız? Bu konuda bilgili olanlar bana yardımcı olsun lütfen?

Kısaca anlatmaya çalışıcam, ben büyüye cinlere o tarz saçmalıklara inanmam, pek de inançlı biri olduğum söylenemez. İnanmadığım için de etkilenmem, korkmam. Son zamanlarda tuhaf rüyalar, daha doğrusu kabuslar görüyorum cinlerle ilgili. Bazen farkında oluyorum rüya olduğunun ama bir şey yapamıyorum. 2-3 hafta falan oldu herhalde, başlarda az görüyordum o yüzden dikkate almadım, ama geçen gün serviste uyuyakaldığımda görünce tedirgin oldum. Biri bana yardımcı olsun ne bu? Korku filmleri izliyo olsam bilinçaltıma yerleşmiştir derim de hiç o tarz şeylerle ilgilenmem. Biri yardımcı olsun lütfen

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yardım ederdim ancak cinlere ve büyüye saçmalık dedin. Biraz daha ilerlesin rüyalar gerçeğe dönüşür. O zaman yorum yap olaya el atayım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Eskiden inanmazdım ama şu an inanıp inanmadığımı bilemiyorum... Yardımcı ol lütfen, ne yapabilirim

• 1ay

Aynı. Sana mesaj atabilir miyim?

• 1ay

Evet

En İyi Kız Görüşü

• Karabasan ne olucak

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana da bazen sık olur, yatmadan 3 felak 3nas oku hep okumadan yattığım zamanlards olmuştu bana ama cinlere inanmıyorsan bir işe yaramaz okuman zaten dinden çıkmış oluyorsun :/

• 2ay

Eğer işin içinde büyü gibi karışık şeyler varsa ne yapabilirim dualar dışında

• 2ay

O zaman bozdurmak için bunun ilmini bilen bir hocaya gitmelisin para almayacak tabi Allah rızası için yapmalı

Erkekler Ne Diyor 11

• inanırım lakin onları hayatımın merkezine koymam! cin denen varlıklar da farklı boyutta yaşayan varlıklar; bakış açım bu sadece.

0|0
    0|0
  • Cinler kesinlikle vardır. Kur' anda geçer. Ateşten yaratılmışlardır. Gördüğün rüyalar belki de uyarı niteliğindedir. Yani Allah seni bu şekilde uyarıyor olabilir. Kesinlikle inanmalısın. Bir de cinler , kendilerine inanmayan insanları korkuturlarmış.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya böyle düşününce doğru geliyo ama kendi kendime düşününce çok sorguluyorum, içimden inanmak gelmiyo, bilmiyorum :/ şu an tek istediğim bu rüyaların bitmesi

• 2ay

Teşekkür ederim :)

• 2ay

Yardım edebildiysem çok sevindim :)

• inanırım

0|0
    0|0
  • Demekki inaniyormussun

0|0
    0|0
  • Bu sanrilar ile ilgili once bir pskologa daha sonra bir pskiyatriste ugrayabilirsinix

0|0
    0|0
  • cine. inanmayan dinden çıkar

0|0
    0|0
  • Pek inanmam büyüye ben

0|0
    0|0
  • Cinler kesinlikle var buyu de yasaktir dinimizde gunahi buyuktur her ikiside gervekten vardir

0|0
    0|0
  • hayır inanmam

0|0
    0|0
  • Inanirim ayet hadis var cunku

0|0
    0|0
  • Büyü de var cin de. Büyü yapmak en büyük günahlardandır, cinlerin de olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir seyi cok dusunursen bilincaltina isler ve bilincaltindaki seyler ruyanda karsina cikar. Fazla dusunme ve yatmadan ayetel kursi, felak ve nas oku

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu olaylar başlamadan önce hiç düşünmezdim ki, keşke öyle olsaydı en azından bir açıklaması olurdu

• Kendilerini sana ispat edecekler :)

0|0
    0|0
    • 2ay

O zaman kesin inanırım şüphe kalmaz aklımda 😐 yine de etmeseler daha iyi..

• 2ay

Saygilar abi de geç :D

• Karabasandir o tip da ram olayi diye gecer arastir bak anlarsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Uyku felci diye biliyorum ama o değil bence

Yükleniyor...