Çok güçlü ve otoriter bir babanın altında ezilmek ve ezilmek yok olurcasına, herşeyi bırakmak mı? Yola devam mı?

Çok güçlü ve otoriter bir babanın altında sürekli eziliyorsanız sürekli onun gölgesinde kalıyorsanız onun Emirlerine uymak zorunda kalıp kendi hayatınızı yaşayamıyor yolunuzu çizemiyorsanız ne yapardınız? Belki sizi tümden silmesi uğruna herşeyi elinizin tersiyle itip gidermiydiniz? Sahip olduğunuz herşey onun olsa? Yola devam mı ederdiniz? Annem bile yaşadığı hayatın kalitesi düşmesin diye, halen o zengin arkadaşlarıyla görüşebilsin onlarla aşık atabilsin diye babama katlanıyor. Bunu öyle iyi biliyorum ki...

1|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaş aralığı doğruysa kimseye bağlı kalmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet değilim 26 yalındayım ama beni siler ve beni tekrar kabullenmez kolay kolay... Ayrıca ne bileyim demek ki bende insanım bazen elimdekilerin gitmesi banada dokunuyor

• 2ay

Evet iktisat mezunuyum, kendime iş kuracak kadar kendime ait bir param yok. Herşey babamın

• 2ay

O zaman lüksünden vazgeçmek istemiyorsan Üzgünüm ama katlanıcaksın

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı şeyleri bazen kabullenmek gerekiyor sahip olduğun imkanların kıymetini bil...

0|0
    0|0
    • 2ay

İmkanım çok ama Mutlu değilim

Kızlar Ne Diyor 3

• Haydaa ben olsam asla katlanmam. Asla

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok zor gerçekten çok zor... Ama elimde hiç bişey yok. Ben babamla ters düştüğüm anda hiç bişeyim kalmaz öyle kolay kolay affedecek geri kabul edecek bir adamda değildir ceza vermeyi sever

• 2ay

Kendisine Hukuçudur esasen avukattır

• 2ay

Ne biçim zihniyet ne biçim baba Yarabbim. Bır baba ilk önce evladına on ayak olur bu daha çok köstek oluyor. Ben senin yerinde olsam kimseyi dinlemem. Kafanı kullan. Dedigim gibi git bir ofisle görüş durumu anlat. calismicam ama sigortayi Odicem aylık de. git sirket muhasebcisinfenw rica et aranızda kalsın sigortani durdur orda. önüne bak. tabi buarada birikimini guzeeell yap. Ayrılık vakti gelince eyvallahin olmasın. Sen erkek adamsın boyun egme. Avukatsa avukat ali kıran baskesen mi bu adam. Allah var büyük Kula minnet eyleme. Rica ederim düşün bu dediklerimi yabana atma

• Bence kendi yolunu çizmelisin tarzın seni yansıtır

0|0
    0|0
  • Tek söyleyebileceğim dayatmalara karşı çık hayatını yaşa

0|0
    0|0
    • 2ay

Herşey o kadar kolay olsa

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...