Suriyelileri isteyenler su fotoya baksın yine isteyecekler mi?

Suriyelileri isteyenler su fotoya baksın yine isteyecekler mi ?
Cok dogru

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Ayrıca Suriyeliler 2011 yılında Ermeni soykırımını kabul ettiler. Türk başkonsolosluğunu taşlayıp, yoldan geçen Türkleri öldüresiye dövdüler.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• uzuuun zamandır dediğim şey bu nihayet benim kafadan biri çıktı.1991 körfez krizini çok iyi hatırlıyorum 12-13 yaşındaydım ve o dağdaki zavallıların (?) görüntülerini hiç unutamıyorum. çöp, pislik her yerde ve öylece de bırakıp gitmişlerdi. Ama Irak'a değil, İstanbul , Ankara vs... vs..500.000 ıraklı kürt. Hiçbiri de gitmedi. Bize suriyeller konusunda"insafsız, savaştan kaçıyor napsınlar!"diyenlere tek sorum;O dönemleri görmüş biri olarak, hani o aman 1993'lere dönerdik chp gelseydi dediğinizden şu an bile kat kat beter. Hadi yaklaşık 5 milyon suriyeli var (kadın ve çocuk onların çoğu yalan), yarısı bile dönse 2.5 milyon suriyeli bundan 10 yıl sonra ne yapacak hadi bakalım. Ki 10 yıla kalmaz bile siyasi parti kurmuşlar bile ve "Türkçe konuşmak zorunda mıyız? hani özgürlik?"diyor başkanları. Gerisini size bırakıyorum adam gibi yorum yapacaksanız atın yorum yoksa zahmete bile girmeyin. Mantıklı olun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Türkmenlere versinler de araplara vermelerine karşıyım. Zamanında az vurmadılar sırtımızdan. Asker misin bu arada?

0|0
    0|0
  • Gerçektende senin için artık insanlık değil, kimlikte yazılan milliyet

0|1
    0|1
  • bizim milletten başka insan yok ki dünyada. nerde sorun olsa ilk yardım bizden, tamam bu güzel birşey ama biz onların yerinde olsak kuru ekmek vermez hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Kürtlerle suriyelileri karistirmissin galiba

1|0
    0|0
  • Aynen oyle

0|0
    0|0
  • Vatandaşlık verilmesin ama kesinlikle yardım edilsin

0|0
    0|0
  • Onları isteyen kim zaten

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • Yok ben kimsenin canına malına zarar vermiyorum, demek ki senin tez çürüdü.

1|0
    0|1
  • kardeş türkü türk yapan yardımseverliği merhameti filandır biz onlara yardım edersek onlardan bir farkımız olur vatandaşlık kısmı saçma evet ama zor durumda olanlara yardım edilmeli

0|0
    0|0
  • bu hurmalar da tırmlamaya baslar yakında

2|0
    0|0
  • her ne kadar genelleme yapmak istemesem de bu çok doğru bir tesbit

1|0
    0|0
  • Süriyelerin çoğu arap kürt değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...