Ateistlerin iyi insanlar olduğunu düşünüyor musunuz?

bazen denk geliyor bu sitede de. bakıyorsun espirili, insan canlısı v. s iyi insan olmak için dine ihtiyaç yoktur filan gibi nutuklar atarlar. iyilik içten gelir müslümanlar sevap için yapıyor cennet için yapıyor filan derler..
lafa gelince en iyisini bilirler!
ama şu alttaki fotoğrafa bakın. karikateist adlı bir sayfa. yani ateistlerin oluşturduğu bir platform. tek emelleri dinlerle özellikle islam ile alay etmektir. bir ara takip ediyordum. paylaşımlarına münasip cevaplar verirdim. küfürsüz hakaretsiz cevaplar. küfür hakaret mizacımda yoktur zaten. buna rağmen beni engellemişti bu sayfa. yani tahammülsüzler. gerçeklere tahammülleri yok. bu faslı geçerken soruma geleyim.
bu ülkeye darbe yapan fetöcülere engel olup bu ülkenin düzenini bozmak isteyen terör örgütüne ilk kurşunu canı pahasına sıkarak bu ülke için şehit olmuştur. dikkat edin. bu ülke için diyorum. çünkü darbe olsaydı bugün mısır gibi suriye gibi 60 yıl öncesinin ülkesi olmuştuk.
canını feda eden bu kahramana ateistlerin topyekün hedef alması ne demek? dertleri ne bu insanların? şimdi iyi insanlar mı oluyor bunlar?
Ateistlerin iyi insanlar olduğunu düşünüyor musunuz?

0|1
8|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Işide bakıp tüm müslümanları aynı kefeye koymak gibi bu da. Ben de ateistim ama böyle düşünmüyorum.

0|1
    0|1
    • 1ay

Irkçı, cahil karikateist sayfasından da nefret ediyorum. Ateismi yanlış bir şekilde sergiliyorlar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah korkusu olmayan bir insan ne kadar iyi olabilir?

1|3
    0|0
  • Ateist bir terör örgütü olmadıkça boşa konuşuyorsunuz. Bu adam için bok yoluna gitti diyen muslumanlar da var sosyal medyada.

0|1
    0|0
  • Nasıl ki Müslümanların içinde kötüler varsa Ateistlerinde içinde iyiler var

0|0
    0|1
  • genel olarak insanların iyi olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanın iyi olanı da var kötü olanı da bunu Ateist Müslüman olarak görmek saçma

0|0
    0|1
  • Yaratanını inkar edenden en fazla ne beklersin ki geneline gıcık olurum

1|1
    0|0
  • Inanisa gore sekillendigini dusunmuyorum iyiligin ya da kotulugun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir sepetin içindeki bir elma çürük diye sepetin alayı çöpe mi atılır?
    Buradaki kişiler iğrenç ve kötü yorumlarda bulundu diye tüm Ateistler düşman mı sayılır?
    Bugün şehit askerlerine ağlayan ama dün aynı askerlerini döve döve öldüren, linç eden, kemeri ile kırbaçlayan, can çekişen bedenine küfürler savuran, yerlerde sürükleyen, tekme atan, kurşun sıkan, başında çömelip partisinin işaretini yapanlar da iyi insanlar mıydı?
    Yoksa onlar da mı Ateistti?
    Benim tanıdığım, gördüğüm, bildiğim hiçbir Ateist kendini tekbir getirerek havaya uçurmadı ve bunu yaparken masum insanları öldürmedi. Ya da dini, imanı, inancı kullanıp bir ülkenin tamamının hakkını, alın terini çalmadı. Ülkesindeki fakirleri açlık içindeyken devasa ve gösterişli bir saray yaptırmadı. Ya da madenlerinde 301 emekçisi ölmüşken oy toplamak için koşa koşa Almanya'ya gitmedi.
    Sorgulamak ve iyice bakmak gerek bazen!

1|0
    0|1
    • 1ay

özeleştiriye herzaman ihtiyacımız var. bunu görmeme yardımcı oldun lakin islamiyet süt gibi bembeyaz iken içine parmak atıp kirletmeye çalışan sözde müslümanları baz alarak lekelemeye çalışmak da vicdani değil. bu kahramanı lekeleminin temelinde ateizmin ( anti-islam) bilinçaltındaki yansımasıdır. bu kahraman, gerçek bir müslüman olduğu içindir bu muamele. bu ülke için hayatını koymuş bir ateiste ( öyle bir kahraman da görmedik) rastlayan olmadı. bilim ilim teknoloji diyerek laf kalabalığından başka bir şey görmedik bu ülkede. en iyi üni olarak bilinen ve anti-islamcıların cirit attığını bildiğimiz bir odtüde ve akdeniz üniversitesinde bu ülke için takdire şayan bir buluş da göremememiz bunun kanıtıdır.
      böyle bir kahramanı alkışlayan ( veya bundan övünen veya veya diri tutan) bir ateist de görmedik. çünkü ateistler için mesele hiçbir zaman bu ülke olmamıştır. islam olmuştur. başarının direnişin temelinde islam varsa o iş çamur atılmaya layıktır. bunu defaatle ateislerde gördük..

• Ateistleri ben insandan saymıyorum. Boşluk onlar. Hayatın bug u. Olmamaları gerekir gibi ama onlarla yaşıyoruz işte. Şekil A yı vermişsin bize

0|0
    0|0
  • Benim tanidigim cok kaliteli ateist insanlar vardi. Hatta bir abimiz vardi, babasi unlu bir şıh idi, oglu ateistti. Benim izlenimlerime gore cogu seyi asan insanlar ve deger yargilarini nelerin uzerine kuracaklarini cok iyi bilirler. Sorgularlar, bizim gibi korleme gitmezler. Yardim ederler, musluman cocugu diye degil, insan diye. Bilmiyorum, benim gozumde kendini asmis insanlardir.

0|0
    0|0
  • Çoğunun iyi insan olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Valla müslümanlarda ne hoşgörü var ne saygı var ne sevgi. İslamın hoşgörü dini olduğu resmen palavra. Ateistler biraz daha iyi bnce

0|0
    1|1
  • oran olarak muslumanlardan iyiler turk ateistler

0|0
    1|1
  • Emin ol sizden çok daha iyiler. Milleti provoke edip germe burada akp masallarıyla.

0|0
    1|1
  • Bu sayfayı , adamlari savcılığa bildir

0|0
    0|0
    • 1ay

bildirildi. ilgili birimler ilgileniyor..

• 1ay

Ks de var bazı üyeler algı operasyonu yapıyor 1 leverler biktim bu zirtapozlardan

• 1ay

1 xperden öteye gidemiyorlar zaten.. zamanla provakatif paylaşımdan ks hesaplarını iptal oluyor :)

• evet

0|0
    0|0
  • Çoğu kari zikme icin ateist..

0|0
    0|0
  • ateistlikle ne alakası var bu olayın

0|0
    0|0
    • 1ay

bunlar ateist? ben daha bu ülkeyi düşünen ateist görmedim..

• 1ay

Müslümanım, o asker için değil ama kısmi olarak ordaki düşüncelere katıldığım oluyor

• 1ay

kısmi olarak katılabilirsiniz. mevzu, bu ülke için kendini feda eden birine yapılan ithamlar ile ateizmin zihin altındaki kirliliği.. ateizmin nasıl bişey olduğunu gözler önüne seriyor.

• Bunları gördüğünüz yerde öldürün

0|0
    0|0
Yükleniyor...