Ateistlerin iyi insanlar olduğunu düşünüyor musunuz?

bazen denk geliyor bu sitede de. bakıyorsun espirili, insan canlısı v. s iyi insan olmak için dine ihtiyaç yoktur filan gibi nutuklar atarlar. iyilik içten gelir müslümanlar sevap için yapıyor cennet için yapıyor filan derler..
lafa gelince en iyisini bilirler!
ama şu alttaki fotoğrafa bakın. karikateist adlı bir sayfa. yani ateistlerin oluşturduğu bir platform. tek emelleri dinlerle özellikle islam ile alay etmektir. bir ara takip ediyordum. paylaşımlarına münasip cevaplar verirdim. küfürsüz hakaretsiz cevaplar. küfür hakaret mizacımda yoktur zaten. buna rağmen beni engellemişti bu sayfa. yani tahammülsüzler. gerçeklere tahammülleri yok. bu faslı geçerken soruma geleyim.
bu ülkeye darbe yapan fetöcülere engel olup bu ülkenin düzenini bozmak isteyen terör örgütüne ilk kurşunu canı pahasına sıkarak bu ülke için şehit olmuştur. dikkat edin. bu ülke için diyorum. çünkü darbe olsaydı bugün mısır gibi suriye gibi 60 yıl öncesinin ülkesi olmuştuk.
canını feda eden bu kahramana ateistlerin topyekün hedef alması ne demek? dertleri ne bu insanların? şimdi iyi insanlar mı oluyor bunlar?
Ateistlerin iyi insanlar olduğunu düşünüyor musunuz?

0|1

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...