Kapat

''Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil." Siz hiç bunu söylemeniz gerektiren bir durumla karşılaştınız mı?

Hakadene cevabını ver. Seni kıranı incitmekten korkma. Sen üzeleceğine bırak o ağlasın. Yoksa kırılan taraf olursun. Gülümsemek güzel hayatının kapısını seni mutlu edenlere aç, ne kırılırsın ne de incitirsin.''Söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Olmustur mutlaka ama onemli olan kisinin kendisidir cunku en degerli insan. yine kisinin kendisidir cunku bir insana en buyuk. kotulugude kendisi yapar iyiligide oonun icin kendine iyi davranmali insan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet

0|0
    0|0
  • Adam 16. Yüzyılda yaşamış noktayı her defasın da koymuş eeee divan şairi deyip fuzuli denir fuzuli deyip de okumadan olurmu hiç nasıl bir ruh hali nasıl bir duygu seli nasıl bir dünya ya bakış ise ben her defasın da bunu düşünmüşümdür.

0|0
    0|0
  • laap laap sayarım susmam

0|0
    0|0
  • Yoo hayır

0|0
    0|0
  • Hepimiz karsilastik..

0|0
    0|0
  • Tam da bu durumdayım.

1|0
    0|0
  • Oldu. susmadım söyledim. soktum lafı. o düşünsün dedim.

0|0
    0|0
  • Evet sustum ve belli bir süre sonra gönlüm de razı geldi. şu an rahat rahat keyfini çıkarıyorum 😏

0|0
    0|0
  • her defasında lafını eksik etmedim ama iyi bişey değil

0|0
    0|0
  • hep söyluyorum. insanoğlu na kıtap gönderdık inanmadı. sustuk arayış içine girdi. bir dengeleri yok.

0|0
    0|0
  • Anlamayana anlatsan ne, anlatmasan ne..

0|0
    0|0
  • Hayir karsilasmadim

0|0
    0|0
  • Güzel söz

0|0
    0|0
  • illaki olmustur

0|0
    0|0
  • Yok hacı

0|0
    0|0
  • Evet sevgilime bişey söylemek isterken oldu :)

0|0
    0|0
  • Aynen çok güzel bir söz. Düşüncelerine katılıyorum yoksa tepene çıkıyorlar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• yaşadım

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir söz keskeee keskee olsaydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...