Bu nasıl bir düşünce yapısıdır?

1|1
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hele şunun tipine bak am*k.. Sonra neden islama karşı fobiniz var oluyor :D

2|2
    2|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Yobazların iğrenç düşünceleri, iğreniyorum. Kendi çocuklarından tahrik olan güzel kardeşim sürüsü. Tam sövülmelik tipler.
    Eğitime, bilime, gelişime karşı pislik bir zihniyet. Geri kafalılık, ahmaklık.
    Bunun gibi düşüncelerden midem bulanıyor. Kendi evlatlarını arzulayabilecek kadar inmişler. Şerefsizler.

1|1
    0|0
  • bunların ayağına beton döküp boğaza atacaksın

2|2
    0|1
  • Hele şunun sarigina :-D

1|2
    1|0
  • Bunlar ve her görüşten benzerleri hiç bir şekilde düzelmezler. Öldüreceksin bunları. Temiz bir toplum ancak bu şekilde mümkün olur.

1|1
    1|0
  • İşidden farksız klasik yobaz din anlayışı kadınlara nefes almayı bile günah sayan

1|0
    0|0
  • Sapık ve sapkın herifler bunlar neyse daha fazla yazmak istemiyorum sadece gülüp geçiyorum bunlara

1|1
    0|0
  • salla yaa

1|0
    0|0
  • Kendi kendine stres ediniyorsun bunları ya uğraşma abi düzelmez hiç biri gerek yok yani muhatap bile olma :D

1|0
    0|0
  • Bunu hala kaldırmamışlar ya, hayret bişey.

1|0
    0|0
  • Allah'ın ilk emri"OKU".. keşke bunun gibileri de biraz okusalarmış

2|0
    0|0
  • Sapık.

1|1
    0|0
  • Buram buram cahillik koktu :)

1|0
    0|0
  • Atatürk iyi astı bunları zamanında ruhu şad olsun

1|1
    2|0
  • Ya kapat kapat

1|1
    1|0
  • :D bu düşünce maalesef eskiden vardı şimdi allaha şükür yok

0|1
    0|0
    • 2ay

Nasıl yok?

• 2ay

Demek istedigim şudur hanefendi kız çocuklar varya okula gitmesin evlensin cümlesi geçmişte
      kaldı şimdi bu yok bu devirde iykide yok allaha şükür diyorum

• Katılıyorum sonuna kadar.

0|1
    1|3
  • Bu bir karalama kampanyasıdır.

İtibar etmesin kimse

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Ah ah hep böyleleri yüzünden değil mi cematte tecavüz skandalları, sesini çıkaramayıp hayatına son veren kadınlar, eşi hasta olduğunda erkek doktor istemeyip kızlarını okula göndermeyen insanlar vb. vb. Amannn be cidden bitmez bunlar. Sinirlendim net!

1|0
    0|0
  • Yobazlık...

2|2
    0|0
  • Gız cocihlari ohula gihtmesjn

1|2
    0|0
  • E cahillik ne bekliyon 😄

1|0
    0|0
  • cahil dusunce

1|2
    0|0
  • Erkekler okula gitmesin madem kiz kiza okula gidelim zina olmasın bereket yagsin ekonomimize ;)

1|1
    0|0
    • 2ay

5 yaşındaki komşu çocuğuna izletecegim ve fikirlerini soracağım. Videoya çeker atarım

• Benim anlamadıgım senin neden soruların hep islama karşı bişeyler? müslümanların hepsi tamam bir şeyleri belki yanlış biliyodur okumamıştır daha cok kültürle karıştırıyolar olabilir bu sadece islam için değil her dinde öyle. senin ikidebirde burda sorup gülmen saygısızca degilmi?

0|1
    0|0
    • 2ay

Rahatsız oluyosan sorularımı takip etmezsin olur biter. Öyle bir zorunluluğun yok biliyosun dimi?

• 2ay

biz sizin düşünceliriniz hakkında sürekli bişiler paylaşıyomuyuz?

• 2ay

Engelle beni görmezsin 😊 Ya da ben engelliyim

• Beyinsiz ya

1|0
    0|0
  • Yobazların iğrenç düşünceleri...

1|0
    0|0
  • Bu ne ya

1|1
    0|0
Yükleniyor...