Sözlümün hastalığı ile alay etmeye çalışan arkadaşları, bu nasıl bir karakter bana anlatır mısınız?

Sözlüm çölyak hastası. Hayatı boyunca uyması gereken bir diyeti var. Onu sevmeyen bazı arkadaşlarının bilerek yiyemediği şeylerden ikram ettiğini, sonra da kendilerince alay ettiklerini anlattı. Bunu yapan insanlar da tıp fakültesi 5. sınıfta okuyan insanlar. Şimdi ne demeli buna? Ben onun yiyemediği şeyleri yanında yemeye çekinirken, söylemeye üzülürken insanların bu yaptığı gerçekten çok zoruma gitti. Nasıl bu kadar kötü olabiliyor bu insanlar?

2|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen daha geçen 19 yaşında değilmiydin ulan ne çabuk geçiyor zaman ya resmen yaşlanıyoruz :D

sen onlara bakma onlara bakarak boşu boşuna sanielerinizi bile kaybetmeyin dünyanın genelinde karaktersiz insanların oranı bence en az %30 dur tabi kalanı karakterli değil umursamazlarda var
    okumak cahilliği alır eşşeklik baki kalır diye boşuna dememişler
    psikolojiyi incelersen aslında insanların farklılıkları ve zayıflıklarıyla dalga geçenler bunu koz olarak kullananlar genel olurak ezik ve aciz insanlardın bir tür aşşağılık kompleksi içinde oldukları için kendi ezikliklerini gizlemek için başka insanlara saldırarak insanların kendilerine odaklanmalarını egelleyip kendilerini kendi korkularından korumaya çalışırlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok doğru söylediklerin. Bir insanı sevmeyebilirsin ama o insanın inisiyatifi dışında kalan yönleriyle dalga geçmek senin basit, değersiz biri olduğunu gösterir. Yaşa gelince... 21'e az kaldı bile. :)

• 2ay

O da benzer bir yorum yapıyormuş zaten. Siz bunu akıl edemeyecek seviyede misiniz diyormuş. :) Şubat 28 doğumluyum ben. 4 ay sonra 21'e gireceğim :D

• 2ay

valla ben bazen bilerek ezik takılıyorum insanların iyice sadistik bir şekilde egoları yükseltip bana saldırmalarını sağlıyorum sonrada bazen meydanda bazen kalabalık bir kafede sakince onları göt ediyorum :D :D ben sakin oldukça onlar daha fazla kafayı yiyorlar seslerini yükseltiyorlar herkes onlara bakınca suratları kıpkırmızı oluyor aşk filmlerindeki kızlar gibi sümüklü sümüklü kaçıyorlar :D :D :D yaşasın kötülük

En İyi Kız Görüşü

• insanlar boyle işte maalesef.. Gecmiş olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Anında selamı sabahı keserim. Her türlü yerden siler atarım. Yüzlerine bile bakmam. Zamanında 160 kiloyken kilomla alay edenlere aynı şekilde davrandım. 70 kilo verdim. Şimdi hepsi 'süper yakışıklı olmuşsun' diyorlar. Ben de cevap olarak 'seni tanımıyorum, eski halimi mi biliyorsunda 'olmuşsun' diyorsun diyorum. Damn it! :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de aynı şeyi söyledim ama "ben tepkimi koysam unuttuk derler, beni haksız duruma düşürürler" dedi. Yani tabi ki onlarla samimi olduğunu sanmıyorum ama konuşuyor..

• 2ay

Hemen kesemiyorsa bunu yavaş y avaş yapsın. Mesela ben tokalaştığım bir insanın yanlışını görünce ilk önce tokalaşmamaya çabalıyorum. O zaten psikolojik olarak kendisini geri atıyor. 1 hafta sonrada artık hiç tokalaşmıyor, sonucunda da belli bir mesafeden konuşuyor. Bir zaman sonrada komple kesiyor. Aslında teknik olarak bazı insanlarla ilişkiyi ben değil onların kesmesini sağlıyorum. Böylede yapabilir :) Geçmiş olsun bu arada:(

• 2ay

Sağolun yorumunuz için :)

• Ne doktorlar gördüm üstlerinde ceket yok ne ceketler gördüm dikişleri sökülmüş.. Neyse durum şu ki ben onlara doktor olamazsınız demedim , insan olamazsınız dedim.

0|0
    0|0
  • Hiç kimseyi takıp zindan etmeye gerek yok.. Tutun birbirinizin elinden göğüsleyin hayatı :) parazitler her zaman olacak 😌 Birbirinizi bulmuşsunuz daha ne.

0|0
    0|0
  • bide tip okuyorlar yazik ya allah kolaylik versin bosuna dememisler her koyun kendi bacagindan asilir bu atasozu bir anlamda size hitap ediyor onu mutlu eden bir tek sensin helal olsun sana 👏👏

0|0
    0|0
  • Allah korkusu olmayan insanlar onlar

0|0
    0|0
  • Serefsiz cok.

0|0
    0|0
  • p*ç onlar insanlıktan nasibini almamışlar demek ki

0|0
    0|0
  • Aciz insanların gösterebileceği davranış şekli.

0|0
    0|0
  • okumak cehaleti alir esseklik baki kalir diyoruz...

0|0
    0|0
  • çölyak nedir

0|0
    0|0
    • 2ay

Gluten içeren her şeyden uzak durması gerekiyor. Malabsorbsiyon, emilim bozukluğu yani...

• 2ay

Buğday, arpa, yulaf, çavdar ve bazı tahıllar. Sadece yiyeceklerde değil içtiği ilaçlara, kullandığı kremlere, şampuanlara kadar dikkat etmesi gereken bir listesi var.

• 2ay

Sıkıntıymış :(

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Kendisiyle alay edenlere haddini bildirebilir ama bunu yapmıyor ise onun suçudur

0|0
    0|0
  • puanı yeten doktor oluyo zaten merhamet vs 0 doktorlardan da nefret ettim artık Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Vicdan lüks oldu gerçekten de artık iğreniyorum öyle insanlardan

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasinda versin agizlarinin payıni ya yiyemedigimi bildiginiz halde niye uzatiyosunuz desin sert çıkissin boyle seyin şakasi bile yapilmaz ya

0|0
    0|0
  • O kisilerle neden arkadas hâlâ?

0|0
    0|0
  • Okumak cahilliği alıyor eşeklik baki kalıyor. Herkes kendine yakışanı sergiler. Bu şekilde sizin canınızı yaktıkları için aynı yerden Canları yanacaltır. Ben İlahi adalete inanırım

0|0
    0|0
  • karaktersizlik

0|0
    0|0
  • Allah herseyi goruyo cani yanmayan bilmez hastalik nedir onunla dalga gecenleri Allah'ım islah etsin obur dunyasida var bu dunyanin.

0|1
    0|0
  • Karaktersiz insan cok allah hepsine yardimci olsun gerçekten

0|0
    0|0
  • Böyle iğrenç insanlar neden nefes alır ki

0|0
    0|0
  • İnsanlar böyle

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...