Arkadaşlar bir derdim var bakar mısınız lütfen :( ?

Arkadaşlar bir derdim var bakar mısınız lütfen :( Üniversiteye gidiyorum son sınıftayım arkadaşlarım hep beraber geziyorlar haftasonları olsun vs ama beni çağırmıyorlar aşırı bozuluyorum hep böyle oldu kötü biri değilim sessizim daha cok insanlara tek kelime kötü laf etmem iyi niyetlyim vs ama neden böyle yapıyorlar anlamıyorum tipimimi begenmiyorlar yoksa istemiyorlar mı beni böyle olunca herkesten daha cok uzaklaşıyorum güya 3 yıllık arkadaşlarım ama bir türlü benide aralarına bu şekilde almıyorlar kıskanmak degilde üzülüyorum sıkılıyorum önemsenmeyen biri gibi hissediyorum ne yapacağımı şaşırdım kendimle pek barısık biri degilim buda bir sorun o yüzden tipimi begenmiyorlar vs gibi düşünüyorum. Canım cok sıkılıyor bu duruma ortamımı bir türlü bulamadım inanın bana bir tane insan evladı benımle konusunca artık mutlu oluyorum o kadar yalnızım... :(

Güncellemeler:
ggg
nmjmöçö

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendine ugrasi edin. bir kursa git ya da spora.. Ordan ortamda arkadas edinirsin. Ugrasi edinirsen kendine guvenin de artar ve bu bahsettigin arkadas ortamini da etkiler.
    Kendime guvenim yok dedin mesela bu yuzden herseye fazla alinganlik gosteriyor olabilirsin ve farkinda degilsindir. İnsanlar da zamanla geri durdukca sen disladiklarini algilamis olabilirsin.
    Hadi kizlardan bahsetsen anlaisilir. Ama erkekler seni neden tipinden dolayi dislasin. En fazla ozguvenin yoksa, bazi seylere takiliyosan, aliniyosan rahat olamiyolsrdir az gorusuyolardir.
    Malesef her mesele her zaman iyi niyetle cozulmuyor...
    Belki de haksizlar ve ayip ettiler ama bence kendini de sorgulamalisin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• seni düşük veya yetersiz görüyorlardır. yanlarında gezdirmeye bile tenezzül etmediklerine göre onlara arkadaş bile denemez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardesim cekingensen ondan kaynaklanir. Cekingenlik bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenlign

0|0
    0|0
  • aynısı bana oldu :D
    Sonradan yavuşagın biri söyldi=
    Kanka dedi bunlar senin yüzüne güler arkandan laf atıyor
    senin durumunu vs (anlatıyor) herşeyini kıskanıyorlar...
    Yaptıgın başarıları falan çok kıskanıyorlar sürekli konuşuyorlar önden tebrik ettiklerine bakma aynı şeyi kendileri yapmazsa patlarlar dedi...

Bende dedim eyw kardeş sagolasın o gün bugündür umrumda degil hiçbiri... Daha geçen o yapan bebelerden biri geldi boynuma sarılıyor çarşıda yavuşak bilmiyorum sanki gerçek yüzlerini...
    Asıl dostluk bu degil...

0|0
    0|0
  • Kendi çevreni oluştur

0|1
    0|0
  • Genelde okulun ilk günlerinden gruplaşmalar oluşur. Bu gruplardan birine dahil olmadığın zaman yalnız kalırsın. Daha sonradan bu grupların içine girmen biraz zor olur. Sen rahat ve pozitif oldukça yanaşırlar kendini üzme.

0|1
    0|0
    • ya 4. sınıym 3 senedir bunlarlayım ara ara giriyorum aralarına hani ama tam olarak mesela okul dışındak ietkinlikleri vs beni cagırmıyorlar bunlar 6-7 kısı falan 3 tanesi aynı evde yaşıyor falan

• ah ah gelse keşke biri ya valla inan cok ihityacım var ya inşallah ya

• Bulursun merak etme. Kız dolu okullar.

• Kullanici adin dogruluyor durumunu

0|1
    0|0
Yükleniyor...