Kapat

Oda ve ev arkadaslığı konusunda deneyimli olanlar?

Liseden tanıdıgım ama cok yakın arkadas olmadıgım iki kız kardeşle apart eve cıkmayı planlıyoruz ama pek emin olamıyorum. Kendi evim okula 2 saat uzaklıkta ve üc vesait siz olsaydınız kendi evinizden mi gidip gelirdiniz günlük 4 saatlik üc vesaitli yol düşünün. Bunun karı kışı var. Yoksa cok yakın olmadıgınız iki kız kardeşle sırf yol cilekeşi yüzünden bir cok sorumlulugu göze alıp apart eve mi cıkardınız. İnsanlarla uyum konusunda biraz zorlanan birisiyim ama hayatım boyunca bundan kaçamam. Oda arkadaslıgı, ev arkadaslıgı konusunda deneyimli olanlar cevap verirse cok sevinirim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence birazdaha kaynasmaya onlari tanimaya bak. ne insanlar var ne olacagini hic bilemezsin. sana zarar vermeselerde hirsizmidir niyeti nedir , sinirlenince nasil davranir falan cok onemli bir konu bence emin olmakta arastirmakta ve gercekten biraz daha tanimakta fayda var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Moralini bozmak istemem ama ben misal tek basima apartta kaliyorum 1 hafta arkadasim geldi cildirdim daha bu sabah gitti rahat nefes aldim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• eve çık rahat ol ;)

0|0
    0|0
  • Tek çık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...