Burnumu yaptırmak istiyorum bir bakın?

Arkadaşlar burnumdan çok rahatsızım 5-6 yaşındayken salıncak çarptı kemikte eğrilik oluşmuş bu yüzden sinüzit oldum görüntü olarak da büyük ve beni rahatsız ediyo doktor 18 yaşında gel eğriliği düzeltelim demişti ama ben estetik de olsun istiyorum ama bunu ailemle nasıl paylaşıcam bilmiyorum fiyatlar biraz yüksek malum ve şeydende çekiniyorum insanların tepkisi aaa estetik mi yaptırdın falan?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• eğriliği düzeltmesi zaten estetiğe giriyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende istiyom

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hic yaptirma benzer durum bendede var burun delik genisliklerim esit degil eskisi gibi olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

ya rahatsızım özgüvenimi kaybettiriyor ve erkekler de sorin değilde kız için lazım bence

• 2ay

ozguvenin burun sekline bagliysa bilemem tabi

Kızlar Ne Diyor 1

• burnumdaki sinuzit ve deformasyon icin duzeltme ameliyatı yaptirmak istiyorum de ya da biraz bekle yasin ilerledi mi karisamaz kimse ben bekledim 10 gun sonra ameliyatim var babam karisamiyor sen sus diyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ama üniversiteye böyle başlamak istemiyorum en son çare tontiş babannemden para almak :D

• 2ay

Tamam bu arada amelibat yarın mı olacaksın geçmiş olsun şimdiden valla doğru cok taktım ama takılmayacak gibi değil minnoş yüzümde bu burun yandan foto cekemiyorum insanlar görmasin diye şekilden şekle giriyorum valla anla benida

• 2ay

yaa evet insan asiri takiyor nefrete utanca dönüyor ama sakin kalip dogru kararlar verilmesi lazım sen 5000 kadar ayarlamaya calis bu arada doktor araştır

Yükleniyor...