Böyle giderse ya onları öldürecem ya da ben intahar edecem?

Herkese merhaba lütfen sonuna kadar okuyun bunu anlatip rahatlamam gerek.

Ben 21 yaşinda bir erkek adamim , bundan tam 8-9 sene önce henüz neyin ne oldugunu bilmiyordum ve cok salaktim, yanlis arkadaşla tanistim ve nasil anlatsam bir kere bana dediki gel beni... , bunu yazarken hem yerin dibine giriyorum hemde üstüme sanki kaynarsu dokuluyor, neyse bunu olay esnasinda diger arkadaslar gormus, bunlar halen okul arkadaslarina mahalle arkadaslarina anlatiyorlar sanki yeni olmus gibi, o olay ozaman oldu ve birdaha olmadi ben nasil yaptim ozaman hic anlamadim pişmanim , ben oyle biri degilim, allah kahretseydide oyle bisey olmasaydi, ben kinamiyorum ama escinsel olanlardan nefret ediyorum , arkadaslarimla gezerken ne derler diye dusunuyorumz hergun dusunmekten lafayi yiyecem , sacim dokuldu, anlatamam boyle giderse kanser olacam , ben kabullenemiyorum sanki yeni olmus gibi herkes nefret ederek bakiyor, top muamelesi goruyorum, askeri mulakata gittim kazandim , o konuda bile dalga gectiler, ben bakkala gidemiyorum utanctan, bu yaziyi yazmamdaki tetikleyen etken, lise yillarinda bir kiza faceden istek attim konustuk, bana dedi sen o kisimisin diye , ustume kaynar sular dokuldu gibi, bana fikir verin allah rizasi icin.

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...