Böyle giderse ya onları öldürecem ya da ben intahar edecem?

Herkese merhaba lütfen sonuna kadar okuyun bunu anlatip rahatlamam gerek.

Ben 21 yaşinda bir erkek adamim , bundan tam 8-9 sene önce henüz neyin ne oldugunu bilmiyordum ve cok salaktim, yanlis arkadaşla tanistim ve nasil anlatsam bir kere bana dediki gel beni... , bunu yazarken hem yerin dibine giriyorum hemde üstüme sanki kaynarsu dokuluyor, neyse bunu olay esnasinda diger arkadaslar gormus, bunlar halen okul arkadaslarina mahalle arkadaslarina anlatiyorlar sanki yeni olmus gibi, o olay ozaman oldu ve birdaha olmadi ben nasil yaptim ozaman hic anlamadim pişmanim , ben oyle biri degilim, allah kahretseydide oyle bisey olmasaydi, ben kinamiyorum ama escinsel olanlardan nefret ediyorum , arkadaslarimla gezerken ne derler diye dusunuyorumz hergun dusunmekten lafayi yiyecem , sacim dokuldu, anlatamam boyle giderse kanser olacam , ben kabullenemiyorum sanki yeni olmus gibi herkes nefret ederek bakiyor, top muamelesi goruyorum, askeri mulakata gittim kazandim , o konuda bile dalga gectiler, ben bakkala gidemiyorum utanctan, bu yaziyi yazmamdaki tetikleyen etken, lise yillarinda bir kiza faceden istek attim konustuk, bana dedi sen o kisimisin diye , ustume kaynar sular dokuldu gibi, bana fikir verin allah rizasi icin.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye açıklama yapma bırak konuşsunlar ellerine koz verme onları takarak

0|0
    0|0
    • 1ay

Kardesim aciklama yapmam yapmasinada bizim akrabalar ayni mahallede

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinsellerden nefret etme durumunun o olayla direkt olarak alakası olabilir. Ama sen yine de senin gördüğün bu muameleyi o insanların sürekli gördüğünü düşünerek bu tarz nefret söylemlerinden vazgeç. Eğer o insanlar bunu kendileri secebilselerdi, yönelim değil tercih olurdu zaten...
    Diğer duruma gelince, yaptığın şey için utanç duyman; özellikle de cinsel yönelimin o yönde olmadigindan dolayı çok normal.
    Sen hem de çocuk yaşta öyle bir şey yapmışsın. Fakat dalga geçen o
    insanlar (?) bu yaşlarında olmalarına rağmen dalga geçiyorlarsa* bu onların terbiyesizligidir. Tanrı'nın adaletine ve merhametine güven, emin ol boşa cikartmayacaktir. Er ya da geç bulacaklar cezalarını.
    Sana gelince; yaşadığın yeri, eğitim durumunu, sosyo-ekonomik yapını bilmedigimden net bir şey söyleyemiyorum. Fakat anladigim kadariyla o insan musvettelerinin arasında kalma. Her şey senin için daha güzel olacak. Emin ol...

0|0
    0|0
    • 1ay

Amin , ben saygi duyarim dogustan oyle olanlara ama bir anlik sinirle yazdim uzgunum , ben uni okuyorum , onlar lise terk

• 1ay

3 yil 7 aylik bir birliktelikten sonra yok, ben yapi olarak sevdigimde tam seven biriyim onun icin aradigim kizi bulmadikca cikmam bunyuzden 1 yila yakindir yok

• 1ay

Anladım. E abi ne dert ediyon ki o zaman bitse de bir birlikteligin olmuş hani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Terket yaşadığın yeri..

0|0
    0|0
    • 1ay

Bizim sulalenin yarisi ayni mahallede:(

• 1ay

Yaşaman sulalene mi bağlı senin? Onlar da öğrendiklerinde seni dislayabilirler

• 1ay

Evet oyle dislayabilirler yahut , hic yakin davranmazlar

• gay seni s1kdimi anlamadim tam olarak

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok kardesim valla yazarken utaniyorum affedin , ben onu sadece bir kere ve daha sonra hic olmadi ben anladim kotu bisey oldugunu, allah belami verseydi , öldürseydide olmasaydi , pskilojim bozuldu

• 1ay

hayır soran kişi gayı şeyyapmış bence

• 1ay

@Moodyx aynen kardesim ben yaptim , top oglu topa anasini siktigimin evladina , daha neyin ne oldugunu bilmedigim zamandi

Yükleniyor...