Bir kız yüz olarak çok güzel olsa bile fizik olarak?

Kiloluysa 170 boylarında 80 90 kilo mesela. İlginizi çekmez mi yine de? Fizik erkekler için öncelik midir ya da sizin ilginizi önce hangi özellik çeker? Okulda birisinin dikkatini çekmek için ne yapmalıyım?

0|1
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben öyle düşünüyorum neden herşey fizik mi ben insanların hayatlarını hızlı değiştiriyorum çoğu kişiyi zayıflattım onlara tekrar güvenini geri getirdim ben kimseyi öyle eleştirmedim sol taraf önemlidir ne güzel kızlar tanıdım kişiliklerini yolda düşürmüşlerdi.

1|0
    0|0
    • 1ay

Çok çok haklısınız. Kişilik tabii ki öncelikli.

En İyi Kız Görüşü

• Az ye sende

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yürüyen varil gibi neden dolaşıyorsun spor ve diyet yapsana. kendine hakim olamayıp akıbın kazı gibi yiyorsunuz sonra ama yüzüm güzel diye ortalıkta dolanıyorsunuz.

afedersinde dünyanın en güzel kızı ol o kilolarla yüzüne asla bakmam

1|0
    0|0
    • 1ay

Doğru valla.

• 1ay

ne biliyorsun abazan oldğuklarını kenkendine atıp tutuyorsun demekki sende zamanında yapmışsın bişeyler yoksa sölemezsin benim sevgilimde aynı 170 boylarında 80 kiloya yakın yüzüde çok güzel kilolu olması daha tatlılık katıyor benim kilolu sevmem beni abaza mı yaptı şimdi

• 1ay

@KırıkKalp92 hoş geldin abazan kardeş burda abazanların avukatımısın. yüzü güzel olsa ne olur her tarafından yağ fışkırırken. diğer kız elbiseyi giyer topukluyu giyer sen ne yapacaksın varil gibi kızla mı el ele gireceksin mesela davete millet resmen dalga geçer. neyse sen benden uzak durda ne yaparsan yap.

• Benim fazlasiyla ceker. Hatta bunla ilgili soru sordum ama kimse cikmadi

1|0
    0|0
  • Kız kiloluda olsa çekiciyse çeker milleti

1|0
    0|0
  • Benım ılgımı ılk calacak sey zekasıdır

1|0
    0|0
  • ceker

1|0
    0|0
  • Kilolu kadın candır,
    gerisi heyecandır.

0|0
    0|0
  • @hknslhoğlu tamam kardeş sen acınası hayatına elalem ne der diye yaşa

0|0
    0|0
  • Benim ilgimi çeker.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fizik önemli

1|1
    0|0
  • Bence derslerine çalış.

1|0
    0|0
    • 1ay

Şu ana kadarki en mantıklı yorum kesinlikle dalga geçmiyorum çok teşekkür ederim. :)

• 1ay

Rica ederim

• Yüzü çirkin olsa bile fizik onları etkiliyor. Çünkü makyaj diye bir gerçek var.

0|0
    0|0
  • Fizik önemli tabi bennce

0|0
    0|0
  • siskolarin yuzu guzel sence ilgilerini cekiyor mu erkeklerin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...