Bir kız düşünün yüzü güzel ama fizik olarak?

Kilolu 1.70 boylarında 80 90 kilo. Cidden buna rağmen kilolu diye ilginizi çekmez mi çok güzel olduğu halde? Ya da bir kızda en çok ne dikkatinizi çeker?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki buraya kendini tarif etmişsin ya kızlar nedir sizdeki bu boy kilo takıntıları ben anlamiyor sizi bırak olduğun gibi seni seven çıkar birgün mutlaka relaks ol

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kişiye göre değişir canım ya. ilgisini çeken olur yani. kendi de kilolu olan erkekler yok mu mantıklı olan dengi olan ile ilgilenir. mantığı olmayanı ben böyleyim ama bana 36 beden kız oldun diyeni ciddiye alma zaten he he de geç.

1|0
    0|0
    • 1ay

Yok ben cidden yüz olarak iyiyim çevremde kilo versen süper olursun diyor bu yüzden hoşlanıyor oldugum kişilere özgüven sorunum yüzünden dikkatlerini çekemedim

• 1ay

o zaman kilo verdiğinde ilgisini çekeceğine inanıyorsan hoşlandığın kişiye daha uygun bir fiziğe sahip olmak için çalış :) dediğim gibi genelde insan dengi olan ile ilgilenir özellikle içini bilmiyorsa insan olarak tanıyıp sevme durumu filan olmadığı sürece. bir de şu var her güzel de herkesin dikkatini çekecek diye bir kaide yok. belki kilo versen de bir şey değişmeyecek. belki tipi farklı belki görünce vurulacağı gözler senin gözlerin değil bilemeyiz yani :) o yüzden kilo vereceksen kendin için ver ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• kilo ilk itici gelen şeydir zaten. sonra vücut hatlarındaki yetersizlikler. en son yüz güzelliği

1|0
    0|0
  • çekmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla bende ilgi çekmez zayıf olsada çekmez ama bence biraz kilo vermesi iyi olabilir çok güzel olması sağlığını etkilemez ha yuzu çok cok çok guzelse psikolojik olarak fiziği pek kafasına takmaz ama kilo vermede iyi olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...