Kadınlar neden bikini giyer kadınlar neden sahiplenilmek ister kadınlar neden hesap ödemek istemez?

Kadınlar neden bir ton makyaj yapar kadınlar neden birine bakınca beğendi olur erkek bakınca sapık olur? Kadınlar neden önce teklif etmez? Kadınlar neden arabalı ve cüzdanlı erkek sever? Kadınlara neden vurulmaz ama erkeklere vurulabilir? Kadınlar neden dedikodu yapar?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Yemeğe davet eden hesabı öder. Onun dışında Alman usulü ödeyebilirler.
    Bikini giyer çünkü denize çıplak girmek istemiyordur.
    Bazı kadınlar sahiplenilmeyi ister çünkü hep ailesi tarafından korunmuştur ve korunmaya muhtaç olduğunu hissettiğinden bir erkek tarafından sahiplenilmek onu güvende hissettirir.
    İnsanların kafasında oluşturulan güzellik algısına uygun olabilmek için makyaj yapar. Böylece toplumda kabul göreceğine ve beğenileceğini düşünür.
    Erkekte baksa, kadında baksa bakış rahatsızlık veriyorsa tacizdir. Çoğu erkek kadınların bakışından rahatsızlık duymayıp bunu iyi bir şey olarak gördüğü için sorun etmez.
    Kadınların geneli teklif etmez çünkü basit olarak algılanmaktan korkar. Halk arasında bu deyim bile bunun örneği; bir kadını bin kişi ister bir kişi alır. Çünkü kadın değil erkek kadını alıyor. Kültürümüzle alakalı.
    Her kadın arabalı ve zengin erkek istemiyor isteyende güzelliğini adamın zenginliğiyle takas ediyor. Çıkar ilişkisi yani.
    Kadına da erkeğe de vurmak şiddettir. Şiddetin hiçbir türlüsü savunulmaz.
    Erkekte-kadında dedikodu yapar bunun cinsiyeti yok. Bunun karakterle alakası var.

1|0
    0|1
    • 1ay

O zaman lütfen neden erkekler diye başlayan soruların tamamına yakının da bir eleştiri var? Biz sorunca yapılan koca koca açıklamaları neden erkekler böyledir diye açıklama yapıldığında sadece erkeklerden görüyoruz ama kadınlar hep soru sorana hak veren taraf oluyor. Hepiniz aynısınız inanmıyorum size !!!

• 1ay

Eleştiriyi ben mi yaptım? Ben sorularının bence cevabını söyledim. Başkaları başka düşünüyor olabilir. Ben kendi düşüncelerimden mesulüm, insanların düşünceleri benim yetki alanım değil.

En İyi Erkek Görüşü

• kızların hormolarla alakalı olarak yoğun duygularla hayatı yaşamak istemesi gayet normal.

1|0
    0|0
    • 1ay

Hep biz fedakarlık ediyoruz be hocam sonra da kadın olmak çok zor diyorlar

• 1ay

Hocam aşağılama bu kadar kendini ya sanki kızların güzeli hep karakterli oluyor özellkle bizdeki kızlar ortalama güzellikte olsa bile burunları havada ouyor erkek tipsiz oldu mu abaza yakışıklı oldu mu çapkın oluyor.

• 1ay

kız çok güzel olsa ne olur, az güzel olsa ne olur? insan kullanmaması, samimi olması kendi değerini belirler. kendini beğenmiş kızlar erkekleri tanımadan bu tür yorumlarda bulunabilir. senin o tür kızlarla ne işin olur. sen normal kızları değerlendir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bikini giymek sahiplenilmek ya da beles yasamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Biz ezik miyiz yani. Onu mu demek istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınız ayrıca hesap öderiz

0|0
    0|0
    • 1ay

Anca alman hesabı erkek kadına ödettiğinde de odun olur.

• 1ay

Benim açımdan da problem yok dert eden zaten kadınlardı ne güzel işte senin gibi kadınların sayısının artması ve erkeklerin kadınlara muhtaç olmadan teknolojinin de imkanıyla yapay kadın üretimiyle dırdır ve dedikodu kahrı çekmeden yaşayabilmesi dileğiyle.

• Neden bikini giymyelim? Neden sahiplenilmylim neden hesabı biz odeyelim

0|0
    0|0
    • 1ay

neden hesabı erkek ödesin neden sahiplenen hep erkek olsun enden erkek kırmızı pantolon giymesin?

• Genelleme yapamazsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Birey birey dünyadaki bütün kadınları ayıramam sitede erkekler diye başlayan sorular gibi mesela

Erkekler Ne Diyor 1

• Her seyi yapiyon bir zahmet hesabi da öde. Bencil insan sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...