Bu fotoğrafı görünce ne hissediyorsunuz?

Bu fotoğrafı görünce ne hissediyorsunuz?

3|1
45|21

En İyi Kız Görüşü

• Duygularimi yazamayacak kadar kotu hissediyorum Şu an kendimi, hayatindan sikayet edenler utansin, "okuyupta ne yapacagim" diyenler utansin, ve Einstein'in sozu gelir aklima " Dunyada bir tane dahi çocuk mutsuz oIdugu surece, buyuk icatIar ve iIerIemeIer yoktur."

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İçimi acıtan ama onun saçını başını okşayıp, büyüyünce geçecek abicim diyemediğim çocuklar. Bu çocuklara sıcak bir gülümsemeden ötesini yapamadım çoğu zaman. Ama içimin nasıl eridiğini de ben bilirim. Acıyla büyüyüp hayata gülebilen özel çocuklardır onlar benim gözümde. Bu hayatta kimse yoklukla sınanmasın ne diyeyim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

• Şükretmiyoruz. O kadar nankoruz ki. Bir suru cantamiz var ve hala cantalara bakiyoruz. Giymedigimiz kiyafetlerimiz o kadar fazla ki. Insanlar cok nankör be. Marka takıntısı yüzünden parasini har vurup harman savuran var. Insallah guzel yerlere gelir bu çocuk.

0|2
    0|0
  • Öğrencilere tablet filan dağıtacağına her öğrenciye eşit koşulda eğitim sağlanmalı. Çocuğa yazık ya kim bilir nasıl üzülüyordur 😔

0|0
    0|0
  • Keşke ona ulaşabilsem🙏🙏

0|0
    0|0
  • Icim burkuldu.

0|0
    0|0
  • Yokluk fakirlik adaletsizlik merhanetsizlik yardımlaşmama daha birsürü şey hayat işde kimini pamuklara sarar kimini çıplak bırakır birçoğumz o yollardan geçti

0|0
    0|0
  • Offff 😔😔😔😔

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik

0|0
    0|0
  • Sen okuluna git biz senin yerine utanırız.

0|0
    0|0
  • Yaşadığımız hayatın başkalarının hayali olabileceğini...

0|0
    0|0
  • Şımarık olduğumu..

0|0
    0|0
  • hüzün, iç burulması, hatta isyan hayattaki eşitsizliklere..

0|0
    0|0
  • üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Sanki soyle suramda bacagi kirik bir at mi dersin...

0|0
    0|0
  • Bence dünyada herşeyin eşit olduğunu fakat adaletli olduğunu göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Icim burkuldu

0|0
    0|0
  • imkanlarımdan utanıyorum.

0|0
    0|0
  • Çocuk evlat edinmek istiyorum

0|0
    0|0
  • dünyanın iğrenç ve adaletsiz bir yer olduğunu düşüyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlığımdan tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • OKUMAMAK için hiçbir şeyin bahane olamayacağı ve okumayan milletimize ders olmalı

0|0
    0|0
  • Dünyanın ne kadar adeletsiz oldugunu düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • Bir cantam varken 2. Yi neden almiyosunuz diye cigira cigira agladigim gunleri dusunup utaniyom 😞

0|0
    0|0
  • Halâ bu hayattan şikayetçiyiz

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik o kadar gereksiz şeylere para veriyolar ki bunların günahı ney içim çok acıyo keşke bütün insanlar yardım sever olsa :(

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik dünyanın çilesi çocukların çektiğini.

0|0
    0|0
  • Yokluk.. ama o yavru ilerde herşeyin değerini bilecek erdemli bir birey olacak..

0|0
    0|0
  • Yokluk huzun😑😑😑

0|0
    0|0
  • Hayata daha sıkı sarılmalıyım diyorum içimden. Neden diye soruyorsunuz fakat insanların bu haldeyken bile bir şeyler yapmaları beni çok iyi etkiliyor. Tamam o halde birini görsem gidip ona yardım ederim o ayrı birşey. Umut edip daha sıkı sarılıyorum.

0|0
    0|0
  • bakamıcan cocugu yapmaman gerektıgını

0|0
    0|0
  • Tarif edemedim bir acı çaresizlik

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 20

• İçim acıdı abi ya, insanlar olmayan şeylere onlarca liralar veriyorlar 1 kere kullanıp giyip atanlar bile var ama böyle ihtiyacı olan insanları görünce iğrenip bakmıyorlar bile ya abi bamia koyayım ağzımı hiç bozmazken bozdum görünce moralim bozuldu ya, insan bunu görünce yüreği cız eder abi ya. Allah olmayanlara versin ihtiyacı olanlara yardım etsin inşaAllah.

0|0
    0|0
  • hayatin adeletsiz oldugu..

0|0
    0|0
  • Ülke gelişti diyen gerizekalılara göstermek isterdim her fırsatta bu kareleri...

Hala şu görüntüden beterleri mevcut ülkede.. Eğitimden çok betona değer verilen bir ülkede yaşamanın verdiği acıyı anımsatıyor bana...

0|0
    0|0
  • zor dostum zor..

0|0
    0|0
  • Böylesi hayatın hikayesini s*keyim...

0|0
    0|0
  • Hayat adaletsiz, bu çocuktan daha kötü durumda olan insanlar var. Bunları gordugumde 2. bir hayat ahiret olmalı diyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanlığımızdan utanıyorum

0|0
    0|0
  • çok üzücü ya

0|0
    0|0
  • f*ck the system

0|0
    0|0
  • Adaletini sistemini ayrımcılığını ırkçılığını savaşlarını s... dünya hissi geliyor kanka

0|0
    0|0
  • Yoksulluk ve bir tutam çaresizlik.

0|0
    0|0
  • Afedersiniz adaletini s1keyim Dünya.. Benim çantam olmasına rağmen kullanmazdım bana vereceğine ona versene..

0|0
    0|0
  • Bir çocuğun omuzlarında olmaması gereken yükü...

0|0
    0|0
  • Demkrasi palavrasını adalet tanımının seküler bir düzende yapılmasıyla ortaya çıkan adeletsizliği.

0|0
    0|0
  • Çantasız bir çocuk.. keşke kendisine sırt çantası hediye edebilme imkanım olsa dünyalar onun olurdu

0|0
    0|0
  • adaletini seveyim dünya

0|0
    0|0
  • Hayvan kadar degeri olmayan insanlarin yasadigi kahbe bir dunya

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|0
  • Yaratıcının adaletsizliği.