Bazı kızlara çok önemli bir sorum var. Bakar mısınız?

Yav arkadaşlar size çırılçıplak sokağa çıkar mısınız deseler. Hayır dersiniz. Ama bazı kızlar öyle dar giyiniyor ki heryerleri belli. Kızmayın ama Yani şahsen ben onları görünce sertleşen aletimi o belli olan popolarına bastırAsım geliyor. Ve benim gibi düşünen bir sürü erkek var. Niye yapıyorsunuz bunu? Gerçekten çok merak ediyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• benim bile sopa sokasım geliyor mıncıklayasım geliyor kız olduğum halde sonra erkekler neden abaza oluyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Demi bak kızlar bile azİyor 😂

Kızlar Ne Diyor 3

• Arzularını bastırman gerekir adamım. Özgür bir ülkede yasiyoruz herkesi zorla kapatamayız. Soruna gelecek olursak çoğu kız fiziksel tacizden rahatsız olur fakat senin ona etkilendiğini belli edecek şekilde bakman ya da laf atman hoşuna gider. Kısacası egosunu tatmin etmeye çalışıyor öyle giyinerek. Sonra da herkes bana aşık havalarında geziniyorlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Arzuları bastırmak da bir yere kadar. Resmen poposu açık geziyor. Sadece kıyafetin rengi gözüküyor

• 2ay

Yapacak baska birşey var mı ki?

• Herkez istedigini giyer dostum, ister kapanir, ister ciplak gezer, buna kimse karisamaz, ve sizin gibi erkekler yüzünden istediginidemi giyemicek😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Tecavüz edilmekten şikayetçi olmazsın sen o zaman. Çünkü bu şekilde tecavüze zemin hazırlıyorsub

• 2ay

Sacmaliyosun, geri kafalisin, sizin gibilerin yüzünden ülke bu halde, böyle devam

• 2ay

Sizin gibileri de gördük. 80 yıl bir bo k yiyemeden yatmışsınız

• Taytı kaldirsinlar abi Benim bile dikkatimi çekiyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet ya. Görünce çok fena oluyorum. Hayır bir de şeyimi saklamaya uğraşıyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi şu çırılçıplak gezselezde biz bir şey diyemeyiz ne demek ya lan senin yanında küçük oğlun veya kızın var sokakta yürüyorsunuz önünüzden çıplak bir kadın geçiyor çocuğun piskolojisini bozar bunlar tamam kardeşim özgürsünüz ama başkasına zarar vermediğiniz sürece ve bu giyinişiniz (!) bize zarar veriyor ki bunları söylüyoruz bencillik etmeyin kızlar sadece kendinizi düşünmeyin

0|1
    0|0
  • Ben de anlam veremiyorum. hayır bakışlardan da rahatsız oluyolarsa niye giyiyolar sananeden başka verecek cevapları da yok zaten

0|1
    0|0
  • Kızlar aptal genel olarak çünkü
    Kızların %90 ı üzerindeki bakışlardan rahatsız ama o şekil giyinmekten çekinmiyor metroya binince mini eteği uzatmaya çaliş kadıköy sahilde yukarı kaldır olmaz ki ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...