Şaka olsun diye paylaştığım fotoğraf yüzünden neden bu kadar engel yedim?

Geçen günlerde bir soru ya fotoğraflı bir yorum paylaştım. Gerçekten amacım sadece gülmek ve güldürmekti. Ama paylaştığım fotoğraf çokça yanlış anlaşılmaya sebep olmuş. Yaklaşık 15-20 Kscan beni engellemiş. Bu duruma gerçekten üzüldüm. Ama asıl aklıma takılan bir soru insanların siyasi görüşleri onları tanımadan engellemenizde büyük bir rol mü oynuyor? Özellikle beni engelleyen Kscanlar arasında gerçekten sevdiğim bir arkadaşım vardı. Lafı fazla uzatmayacağım üzüldüğümü dile getirmek isterim.

Merak edenlere:
Soru-> S. Demirtaş hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yanıtım-> hırsız değilim diyorsun ama kalbimizi çalıyorsun selo baskan :D

Güncellemeler:
1ay Odak noktanız olay olmamalı. Orada bir soru sordum. Ama yanıtımı aldım hepiniz insanların siyasi görüslerine bakarak onları yargılıyorsunuz üzücü. Sorum yanıtlanmıştır teşekkürler...

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• O oguspu cocuguyla ilgili saka yapilacak bir ortam yok ulkede

2|4
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu hassas bir konu oldu. "Selo başkan" la ilgili hiçbir şeye tahammülü yok bu milletin.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şu anda Türk halkının nefretini almış yeni duyduğumuza göre Kürtlerinde nefretine hedef olan bu adamla ilgili şey sormak zaten abesdi..

1|0
    0|0
  • şaka yapılmayacak bir mevzu hergün şehit verirken bu tür olayların mizahını yapmamak gerekir

1|4
    0|0
  • Şakası yapılmayacak mevzulardan biri bayan. Daha dikkatli olun şehidi olan var , cigeri yanan var

2|3
    0|0
  • Terör başına kalbimzdesin dersen engeli yersin bu çok normal

1|3
    0|0
  • Valla adamlar haklı boyle seymi denirmiş :)) ama engellemem bne seni merak etme :)

1|0
    0|3
  • O kişi sevilmiyor ve onu sevende sevilmiyor öyle aslında pkk sempatizanı olan biri terör ne denilebilirki

1|1
    0|0
  • Normal açık açık terör örgütü destekçisi birisi ve onu destekleyen birisiyle neden arkadaş olsunlar

1|3
    0|0
  • Yani gülünüp geçilecek şeyler bunlar, engel atanların zihniyetiyle kutuplaşma sorunu yaşanmıyor mu zaten memlekette :D

1|0
    0|4
  • ince dusunememisler demeki

1|0
    0|3
  • Keşke siteden de atılsan...

0|4
    0|0
  • Bazıları şakayı anlamamış çokta şeapma boşver ツ

1|0
    2|3
  • salla

1|0
    0|4
  • Ben selocu değilim ama adamdada tip var ve yanlış yolda yürüyor. Gittiği yolu bırakıp doğru yoldan yürüse ikinci parti olur ama yürümüyor işte

0|0
    0|0
  • Seni engelleyenleri nerden gördün anlatda bende bakayım.

0|0
    0|0
  • şaka kaka olur

0|2
    0|0
  • Dur ben de engelliyeyim.

0|0
    0|0
  • Bu olayin sakasi olmaz vicdansizlik

0|0
    0|0
  • Hazır denk gelmişken engelleyim.

0|0
    0|0
  • Ayrımcı zihniyet engellesin böyle zihniyetten kurtulmuş olursun daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • seni engellediklerini nasıl anladın ki

0|0
    0|0
  • Sempatizan gibi cevap verirsen bende engellerim

0|0
    0|0
  • Bende engelliyorum ozaman (:

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni dövmediklerine şükret engelleyenlerin çoğu ülkücüdür öyle olmasa bile haklılar bence seni ciddiye almışlar.

1|2
    0|4
    • 1ay

Eksilenecek bir yorum yazdığımı düşünmüyorum.

• Helal olsun 😊 diyorum. Bende bunun yüzünden burda sevdiğim sandiim bir arkadaş tarafından darbeyi yedim. Sirf doğru konuşmak bizi terörist yapıyor. Ben asla siyasi gorusumu gizli yapmadım ve herkes zoruna gidiyor. Kusura bakmasınlar ✌

1|1
    2|5
  • Insanlar ayristi iyice türkiyede bu kötü

1|0
    0|0
  • Demirtaş kim

1|1
    0|0
  • Siyasi görüşlere göre kutuplaşma olan bir ülkede bu konularda mizah yapmak biraz tehlikeli

0|0
    1|0
Yükleniyor...