Bir arkadaşınız gözünüzün içine baka baka size yalan söylese nasıl tepki verirsiniz?

Doğrusunu bildiğiniz yalanları gözünüzün içine baka, baka farklı sekilde anlatıyor. Nasıl tepki verirsiniz? Yalanını yüzüne vurur musunuz?

Bir arkadaşınız gözünüzün içine baka baka size yalan söylese nasıl tepki verirsiniz?

1|0
20|23

En İyi Erkek Görüşü

• Surekli basima gelir
    Ve ozellikle deger verdigim insanlarin bunu yapmasi cok zoruma gider.
    Hic birsey soylemem sadece dinlerim.
    Hicbirimiz kusursuz degiliz, hata yapmak insana ozgu birsey, deger verdigin insana neden yalan soylersin ki, ne gerek var

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sözlerini bitirmesini bekler, gülümser olayı birde benden dinlemesini rica ederim sonra da anlatırım, yalan söyleyene kızmıyorum da yalan söylemeyi başarabilecek kadar zeki olmayan insanların beni aptal yerine koymaya çalışması komik geliyor bana, bol bol gülüyorum o nedenle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 19

• Yüze vurmak hoş değil, dolaylı yollardan yalanını anladığımı belli etmeye çalışırım sadece.

1|1
    0|0
  • Gözünün içine baka baka yalan söyledıgını bildiğimi söylerim

1|0
    0|0
  • Gözümün icine bakarak beni o yalana inandirmaya calisiyorsa ve bunuda buyukk bir ustalikla yapiyorssa inanirm ama bir yerlerede not etmeyii unutmam

1|0
    0|0
  • Sabr ile beklerim kafasinda bur seyleri duzeltio gelip anlatacagina eminimdir cunku

1|0
    0|0
  • Arkadasim yok. İhtimal sifir :)

1|0
    0|0
  • Dinlerim guzelce hic tepki vermem ne mal oldugunu anlamis olurum bundan sonra ona gore davranirim

1|0
    0|0
  • Vurmam , ileride de o hatasını bir kenara yazıp ona göre davranırım.

1|0
    0|0
  • uzak dururum

1|0
    0|0
  • Yalan konuşma bana derim direk

1|0
    0|0
  • suratına tükürürüm

1|0
    0|0
  • Söylemem güvenini kayb eder gözümden düşer

1|0
    0|0
  • Dinliyorum. yalan söylemek olmak istediği şeyi gosterr bnde hayal dünyasına bakıyorum😊

1|0
    0|0
  • aşka kırıldığından daha çok kırılır insan.

1|0
    0|0
  • tepkisiz kalirim

1|0
    0|0
  • Hiçbir tepki vermem. Onu dinlerim.

1|0
    0|0
  • İtinayla got edilir

0|0
    0|0
  • Ben öyle yaptım hatt yaptığım kişi utanmadan yorum yapmış şu an bu soruya 😄 dürüstlük satar millete

1|0
    0|0
  • Hım tabi tabi derim canım sen kendini akıllı mi zannediyorsun

1|0
    0|0
  • Ne kadar aciz bir varlık oldugunu düşünürüm. O ana bağlı olarak da yüzüne söyleyeblirim ama kesin olan şey o kişi ondan sonra benim için bitmiştir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...