"Allah de ötesini bırak" isimli kitabın yazarı, kapalı karısını aldatmış. Bu konuda yorumunuz?

Erkeklere güveniniz nedir?

1|1
14|35

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun o bir erkek. Şaşırdık mı? Hayır. Hepsinin kafası aynı çalışıyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Bıkmıyorsunuz değil mi şu genellemeyi yapmaktan?
      Sitede aldatma sorularına bakarsan sadece erkekler değil kadınlar da aldatıyor ve aldattınız mı diye soru sorup anket yap sonuçları görünce kendi cinsinden utanırsın.
      Ayrıca sitede ağır abi ve dobra kız diye takılanların da özelde ne haltlar yediğini öğrenmeyen kalmadı. Kullanıcı isimlerini yazsam şaşırır kalırsın

• 1ay

@Bailarconmigo Aklınız fikriniz sürekli cinselliğe çalışıyor. Biliyoruz ne olduğunuzu. Bu genelleme değil, erkeğin beyin yapısının hormonları tarafından kontrol edilmesi ile alakalı

• 1ay

Emin'im öyledir
      Peki bu 3 sorusundan 1i cinsellik olan kız üyelere ne diyeceksin? Onlar şimdi fake olurlar hemen
      Sana kapalı kız üyeleri bile gösterebilirim, profilde rahibe özelde...

Erkekler Ne Diyor 35

• Parayı görünce azıtanlar mesarlığına gömsünler.. Ne diyelim.

1|0
    0|0
  • evet bu kitabi okumuştum ve çok saćma bulmuştum.. yazarinida hiç samimi bulmadim.. kitabin başinda örnek veriyor diyor ki çalismasan cabalamasan bile Allah senin nasibini vermistir.. senin rizkin hazir Allaha guven diyor.. kitabon sonlarina doğru diyor ki sen cabalamazssan Rizkinimkasanamzssin. hersey sinav minav diyor.. tezata bak.. ikinci kitabini okumadan attim kenara.. palavra yaa sadece para tuzaği..

1|1
    0|0
  • Allah deyip dalmışsa demek.

2|1
    0|0
  • Allah deyip yola çıkana zaten güvenmem..

1|2
    0|0
  • O adamın da çükü var

0|0
    1|0
  • Muhafazakarlarda her yol var.

1|1
    0|0
  • Peki herkes ahmet kaya dinliyor cogu adam bolucu neden dinleyenler ben sanatina bakarim diyolar buda oyle biseye benzemis kitabi guzel yazmistir o ayridir kendi ozel hayati kendinedir
    Imamin dedigini yap yaptigini yapma

0|1
    2|0
  • yanına gidip usulca kulağına diyeceksin ki o ga vat ın "karın sana olan intikamını benimle aldı" bir titreme bir tövbe bir pişmanlık bir duygu karmaşası yaşasın ki anlasın hangi peygamberin ümmeti olduğunu...

1|0
    0|0
  • Şaşırmadım genelde Allahı çok ananların herşeyi dine bağlayanlarda oluyor böyle şeyler

1|0
    0|0
  • Bana ne elalemin aldatmasından

0|0
    1|0
  • Allah diyip insanlari dolandiran insanlari kandiranlari o kadar cok goruyorum ki artik agzindan din ve dini kelimelerini dusurmeyenlerden korkuyor ve uzak drmaya calisiyorum

1|0
    0|0
  • Allah diyenden korkacaksın.

2|1
    0|1
  • Ya allah demiş kadını aldatmış işte gerisinide oluruna bırakmış :D
    daha ne olsun..

1|1
    0|0
  • ötesini bırakmış işte sadece Allah demiş

2|1
    0|0
  • Bu adam sağlam pabuç değil zaten bakmayın böyle kitaplar yazdığına. dini anlamda bişey bildiğini de zannetmiyorum bir kitabında müslüman olmak şart değil minvalinde bişeyler zırvalıyordu

1|0
    0|0
  • Ben bu devirde allah diyenden korkuyorum samimi bulmuyorum

1|1
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz

1|0
    0|0
  • bunlar din ile artislik yapanlar işte din tüccarı para kazanıyor kitap satıp ne bekliyosun

1|0
    0|0
  • Bir insan dindar gorunuyor diye cok ahlakli olmayabiliyor.
    Ibabctan cok karakter meselesi

1|0
    0|0
  • Nefis taşıyan ne erkek ne kadın kimseye güvenme

1|0
    0|0
  • bunu erkeklere değilde dindarlara olan diye açsaydın daha iyiydi.

1|0
    0|0
  • bence ötesini bırakmayalım

2|0
    0|0
  • Vay be bu da oldu

1|0
    0|0
  • Bes para etmez bir adamdi zaten. Bizzat tanirim kendisini. Ilk vukuati degil.

1|0
    0|0
  • her iki cinste aldatmada aynı seviyede, kadın erkek ayrımı yapmamak gerek.

0|0
    1|0
  • Yazarı tanımam , savunuyorum da ama şu sözüm aklım da olsun
    Eğer Annen bile sana yalan söylüyorsa dünyada ki tüm kadınlar yalan söyler

0|0
    0|0
  • kımse yazar ıcın kıtap almaz yazdıkları ıcın alır
    ama adam satma ıcın yazıyor kendı duyygularını koymuyorsa
    amacı para kazanmaksa
    tek bır ıhtıyacı kalıyor allah yazısını gorup kıtaba saldıracak bagnaz ınsanlar
    o da bızım ulkede mılyonlarca var

0|0
    0|0
  • Bir erkeği tek kadına mahkum etmek adaletsizlik...

0|0
    4|2
  • Pekı bu kıtabı okuyup yanlış yoldan donenlerden kazandığı sevap!

0|0
    1|1
  • Kadınlar sanki aldatmıyor daha çok aldatıyor ama gizli kapaklı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• Ilk kitabini elime alinca prim icin yazildigini anlamistim zaten. Yukselmek icin dini kullanmak cok moda. O da bu yoldan yuruyup kitaplarini sattirdi. Aykiri bir sey yapmasi sasirtmaz o yuzden.

1|1
    0|0
  • Oda Allah demis gerisini birakmis iste

1|1
    0|0
  • Neyse kitaptan iyi para kazandı o kadın davayı yüklü miktarda açar artık

1|2
    0|0
    • 1ay

500.000 tl lik açmış az bile. Adam da karısına iftira ediyormuş önce karım aldattı diye. O zaman niye bosanmadin diye sorarlar adama.

• 1ay

Ohhh aferin o kadına herseyini alsın adamın acimasin şeref. ..😊

• 1ay

Erkek musvettesi yaratik

• Düşmez şaşmaz bir Allah

0|1
    1|0
  • Demekki neymiş her önüne gelene allah demicekmissin haajwbnsd

1|1
    0|0
  • Yuh yani bir de dindar geçinirler

1|1
    0|0
    • 1ay

Ablacim hepsi boyle ya ben transim dinim yok ama bakirim ama ben sapigim onlar namuslu neden ben çok garibim çocukluğumdan belli boyle hep yalniz birakildim anneler gelip cocuklarina onunla oynama o garip diyorlar di bende agliyordum gizli gizli

• 1ay

@Numquam çok üzüldüm senin adına, Allah kolaylık versin

• Karakter meselesi.. inançlı olmasıyla bağlantısı yok..
    Kendini yanlışa teslim etmiş bir kull demek ki..

0|0
    1|0
    • 1ay

Vay be çok güzel bir adaletin iz var ama bana gelince sapik doğruya doğuştan sapigim gunahkarim ama bu adam affedile bilir sadece kendini yanlisa teslim etmiş haklisin

• 1ay

İnanç sorgulanmali çünkü adam inancina aykiri birşey yapmis o yüzden zaten sorgulanmayi hak ediyor hem insanlara inanç nedir anlat sonra her boku ye insan az mert olur ben acik acik söylüyorum inanmiyorum diye buna rağmen bu ülkede yasadigim için sorgulaniyorum bir zahmet o a sorgulansin

• 1ay

@Numquam sorgulansin elbette..

• Parayı bulunca sapıttımış mı bu da? Zaten evlenmek ve kimseyle beraber olmak gibi bir düşüncem yok.

2|0
    0|0
  • erkeklere güvenmiyorum onu birak insanlara güvenmiyorum cinsiyet ayirmayalim

1|1
    0|0
  • Neeee ben çok sevmistim ya
    Bu yazardan beklemezdim:-\

1|0
    0|1
  • Aldatmak karakter meselesi. Din/ırk ile alakası yoktur. Göründüğü gibi yaşamayanlar fazlasıyla var.

0|0
    1|0
  • Ciddimisin

1|0
    0|0
  • Oha ciddi mi. Nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...