Sizce yanlış anlaşılıyor muyumdur?

Karşımdakiyle fazla samimi değilsem teke tek iletişim kurmam gerekince rahat olamıyorum genelde. Yani şöyle, nereye odaklanacağımı şaşırıyorum. Yüzünü inceleyebildiğim kadar inceliyorum tek bir şeye odaklı kalmadan ama uzun sürmüyor. 2-3 saniyeden fazla göz teması kurmaya çalışmak zaten ayrı bir karın ağrısı. Çoğunlukla yere, etrafa bakıyorum karşı tarafı dinlerken. Elimde değilmiş gibi gerçekten. Sizce karşımdaki onu gerçekten dinlemediğimi, anlattıklarını önemsemediğimi falan düşünüyor mudur içten içe? Bunu aşmak için yapabileceğim bir şey var mıdır acaba merak ediyorum.

Sizce yanlış anlaşılıyor muyumdur?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• aynısı bende kızlarla konuşurken kafam titriyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende oyleyim. Bunu arkadaslarima soyledim birinin gozlerine uzun süre bakamiyorum dedim. Onlarda bilerek oyle bakiyodu gozumun icine icine. Dert etme 😌

1|0
    0|0
    • 1ay

Yakın olduklarımın çoğu biliyor bu durumu ama ne bileyim, yeni tanıştığım insanlar beni yanlış anlayacaklar diye üzülüyorum yahu bazen

• 1ay

Ben biri bana dikkatli bakinca kizariyorum. Kiz erkek farketmez. Baya bir dalga konusu oluyorum canim yaa. Zamanla tanirlar yeni tanistiklarinda hepsi seni dogustaaan tanimiyo de mi 😌

• 1ay

Bende de öyle oluyor ya. Haklısın :")

Yükleniyor...