Kapat

Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Çevremde bir sürü kız görüyorum yaşları en fazla 13, 14... Yüzlerinde rimel, ruj, fondöten, kalem. Öyle abartılı değil, hafif makyaj yapıyorlar. Ben gene de bunlar için bile erken olduğunu düşünüyorum ama kendilerini böyle iyi hissettikleri için bir şey de diyemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zamane çocukları böyle maalesef, daha bu yaşlarda olgun kadınlar gibi görünmeye çalışıyorlar. Ailelerin daha bilinçli olması lazım bu konuda.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bunların alkol alıp köşelerde sızan, uyuşturucu alıp oturduğu yerde kalan, kendinden yaşlarca büyük insanların kucaklarına oturanlarını da görüyorum ama bir şey diyemiyorum. Yazık onlara.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Öxenti hiç doğal halinde kız kalmadı gereksiz takıntı alayı yazık bence. 13-14 yüze sürülürse sonu gelmiyor

0|0
    0|0
  • ilişmeyin çocuklara

0|0
    0|0
  • Asıl makyaj öpülmemş dudaklardr.

0|1
    0|0
  • Özenti çocuklar.

0|0
    0|0
  • İlginç bir durummuş gerçekten.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Bencede kendilerini iyi hissettikleri için yapabilirler. Ama fondöten kullanmalarını doğru bulmuyorum, ciltleri erken yaşlanır.

0|0
    0|0
  • Ciltlerine yazık ediyorlar sonra benim gibi başlarını duvarlara vururlar

0|0
    0|0
  • Annesi karışmıyorsa banane

0|0
    0|0
  • Herkes özgür diye düşünüyorum benim de kuzenim 14 yaşında ama bazen kalem ruj maskara kullanıyor, sakıncası yok bence abartılı olmadığı sürece. Bende o yaşlarda sivilce nedeniyle fondoten kullanmak zorunda kalıyordum.

0|0
    0|0
  • bna kalırsa 20 den sonra yapcan çünkü tam ergenlik bitiyo ve yüüzn düzene giriyo

0|0
    0|0
  • Herkes istedigini yapar.

0|0
    0|0
  • Erken bence ya yazık ciltlerine.

0|0
    0|0
    • Böyle çok abartmadıkları için bir şey de diyemiyorum... Neyse, ilerde anlarlar.

Yükleniyor...