Yoruldum artık... ?

Cıdden yoruldum. Kimsenin anlamamasımdan, hergün özlemekten, ağlayamamaktan, sürekli psikiyatriste gitmekten, dişarı karsı hep mutlu gözükmekten, asık olamamaktan, kendime olan nefretimden ve insanlara ve kendime acı çektirmekten yoruldum. Mesela bugun doğum günüm ama hiçbir şey yapmak istemiyorum tamamen eve kapandım sadece gece çıkıcam ve hayatımda ilk defa içki içip iyice sarhoş olucam öyle ağır şeyler yaşadım ki kendimi öldürmek istiyorum ama onu da yapıcam zaten az kaldı çok az kaldı. Bunu burada neden yazdım bilmiyorum ama içimi dökmek istedim sadece

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya her zor durumda olanlar içki içip böyle karamsarlığa düşerse o zmn ortwlıkta doğru düzgün insan kalmaz. O kadar takma. Akışına bırak bazı şeyleri. Kimsenin seni yormasına izin verme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• büyük ihtimal birine güvendin seks yaptın seni bıraktı ortada kalmış gibi hissediyorsun ondan bunlar. sana verebileceğim en büyük tavsiye s. et

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır öyle değil öyle şeyler gram umrumda olmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• Soylediklerin sana özel değil herkesin başına olumsuz şeyler gelebilir iç kafanı dağıt ama intaar falan çıkar aklindan bunları, düştüysen kalkıp dimdik durmalısın hayata karşı

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun öncelikle. Sebebi ney bu yaşadıklarının ayrılık falan mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayrılık gibi şeyler umrumda değil zaten aşık olamıyorum da başka şeyler yaşadım

• 1ay

Hmm üzüldüm senin adına sanırım herkesin böyle herşeyin üst üste geldigi zamanlari falan oluyor bende 3 yıllık sevgilimden en güvendigim insanla ayrilmak zorunda kaldım üstüne çok sevdigim babannem vefat etti bir hafta arayla allah sabir versin hepimize ama onemli olan güçlü durmak

• Sana böyle hissettiren ne anlatsana

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun arkadaşım üzülme bu dünyada kimse üzülmeye değmez sen mutlu ol gönlünce yasa gerisini koy kıçına gitsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim

• 2ay

Akıllı olup herkesin kahrını çekeceğine deli ol herkes senin kahrını çeksin 😉😉😉😉😉

• Neler yaşadın bu kadar 🙄

0|0
    0|0
  • Atla köprüden kurtul boşu boşuna milleti uğraştırma

0|0
    0|0
    • 2ay

Yapıcam zaten ama öyle değil en çok mutlu hissettiğim zaman yapıcam bunu

• 2ay

Tanısan seversin de böyle konuşmak kolay

• 2ay

Valla beni sever herkes tanısa ama tanımaya anlamaya çalışan yoj