Neden herkes Türkiye'yi terketmek istiyor?

Çevremdeki bir çok kişi kendi dini yurt dışına atmanın hesaplarını yapıyor. Bunu nette de çok görüyorum. İnsanlardaki bu ülkede kaçış sevdası neden?

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• Hah, soru mu bu? Öğrencisine tecavüz edeni mi ararsın, damacanaya tecavüz edeni mi... Akşamları tek başımıza dışarı çıkmaya korkar hale geldik. İnsanların gerikafalılığı... Bunlar sadece bir kaçı

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşanacak bir Yeri Kalmadı o Yüzden.
    Ülke Şehit haberlerine alıştırıldı, Adalet kalmadı (paran varsa ne yaparsan yap özgürsün) Sokakta yürürken Ölme ihtimalin Yükseldi. Ülkede Mülteciler daha fazla değer verilip kendi vatandaşından daha fazla yardımlar daha fazla olanak sağlandı. Tamamdır Onlarda insan ancak kendi vatandaşına sağlamadığı imkanı başka vatandaşa sağlar ise Her an Bomba patlayacak korkusu ile insanlar yaşamaya alışır ise Kimse kalmak istemez. Çözüm Seferberlikten başka bir şey değil ancak bu ülkede seferberliği sağlayacak hiç bir lider yok...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Neden gitmeyelim. Ülkenin gidişatını çok iyi görmüyorum. Ayrıca bu kimseyi ilgilendirmez. Avrupada yaşasaydınız aradaki farkı görürdünüz. Ülkemi çok seviyorum ama insanları gerçekten çok cahil.

1|1
    0|0
  • düzeltmek yerine kaçmak onlar için. korkaklar

0|1
    0|2
  • Bk gibi çünkü yaasigimız yer. Biz siginti gibiyiz. Dışardan gelen kopekler korkaklar daha iyi şartlarda yaşıyor. Onlara bakmak zorunda değilim. Gideceğim bu yüzden. Kalanlar ve defol git diyenlerde yağlı kaziklariyla mutlu mutlu takılsın

1|1
    0|1
  • Türkiye'nin kiymetini bilmiyorlar sanki Avrupa'da bok var ona bakarsan Türkiye 10 adım daha ileri Avrupadan

0|1
    0|3
    • 2ay

o katılmayan parmakların sahiplerinin kör olduğunu düşünüyorum Türkiye hiç olmadiği kadar güçlü ve avrupa batıyor ama biz yükselişteyiz senelerdir darbelere rağmen

• 2ay

@fanatikadam aynen öyle. Yurtdişina gelseler bin pişman olurlar ne var burda sanki. Kalsinlar Cennet gibi Türkiye'mizde inşallah bende temelli gelicem birgün.

• 2ay

burayı beğenmeyenleri göndersekte ülke de rahat bir nefes alsa

• Avrupadaki insanlar vatanseverdir. Oysa turkiyedeki erkekler yurtdisina kacma hayali var..

Yazik

0|0
    0|1
  • Ülke ülkelikten çıktı çünkü

0|1
    0|1
  • Keske gitseler bizde rahat ederdik. b. k var avrupa da. turkiye hepsinden iyi konumda

0|1
    0|1
  • Onlar sanıyor ki gidenler çok rahat. Oralar çok güzel. Davulun sesi uzaktan hoş gelir ve her horoz kendi çöplüğünde öter.

0|0
    0|0
  • Şartlar..

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece istiyorlar keşke fiile geçirseler.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunu genelde hayatına müdahale edilmesini istemeyen insanlar istiyor. Ben 33 yaşındayım ve son 10 senedir üzerimde ciddi bir baskı hissediyorum. Ülkeyi terketmesem bile birkaç sene içinde Fethiye de bir köye yerleşeceğim. Bunun için ciddi adımlar attım

0|2
    0|0
    • 2ay

En güzel yerlere gidersin doğası yeter :))

• 2ay

@fanatikadam bir vergi levhan olsun sonra konuşuruz baskıyı

• 2ay

fotosunu atmamı beklemiyorsun herhalde 😊 düzelir inşallah çokça gayret ve sabır etmen gerekir umarım başarırsın

• İnsanlar parçalanıp ölmekten ya da fetöcü diye fişlenmekten korkuyor.

1|1
    0|0
  • İnsanlar mutlu, güvenli ve refah içerisinde hissetmediklerinden..

1|1
    0|0
  • Ben de gitmek isterdim bu ülkeden cahil insanlardan bıktım usandım.

1|1
    0|0
  • Ülkede toplumsal baskı , kültürel erezyon , ekonomik olanaklar kötü durumda çoğu ondan istiyor

0|1
    0|0
  • Kendi insanlatımdan nefret etmeye başladım ve şartlar zor artık

1|1
    0|0
  • Bu kadar vergi ödemeyecek kadar akıllanmaya başladı millet de ondan

1|1
    0|0
  • Ulkenin dogru, durust, caliskan ve karakterli bireyler icin yasanir hali kalmadi da ondan..

1|1
    0|0
  • Eğitim, bilgi öğrenmek için gideceğim

0|1
    0|0
  • Duzeecegi yok her gecen gun kotuye gidiyo ve insanlar sucu halen desteklemeyenlerde atiyo o yuzden

1|1
    0|0
  • Bende gidicem burdan

0|1
    0|0
  • Bence hiç öyle değil

0|0
    0|0
  • Bazi cahil insanlar avrupa bizden ornek aliyor der bazilari ise koyun olmayan insanlar mantikli dusunurek eski cag medeniyet ulkesi baska. bisey degil

0|1
    0|0
  • Ülkenin durumu ortada.

1|0
    0|0
Yükleniyor...