Hayatım çok anlamsız?

Hep okul hep ders sonra ev,ödev. Hiç eğlenemiyorum. Çok sıkılıyorum. Her kes geziyor, eğleniyor. Bu böyle olmaz zorundamı? Zeten derslerimde başarılı olmaya çalışıyorum nafile hep eziliyorum. Anlamsız bir yaşamım var. Bu sıkıntıdan nasıl kurtulurum😞😞 enerjim tükenmiş gibi. Hayatımda renkli hiçbir şey yok. Hatta bir ara bir ev hayvanı istedim belki enerjimi artdırır. Amma daha önce bir papağanım vardı oda mutsuzdu bende. İlgilenemiyordum. Bu yüzden ev hayvanı almadım. Bana yardımcı olun. Siz bu kadar dersle nasıl eğlene biliyorsunuz?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin öyle kimse eğlenmiyor aslında herkesin sıkıntısı var, insanlar sosyal medyada eğlenceli fotoğraflar koyarak kendilerini mutlu gösteriyorlar... Merak etme sık dişini bitir okulunu... Sonra hayatını daha güzel yaşarsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Okul derken yani ben üniversiteliyim

• 1ay

o okul olmuyo mu fhjdkhgö

• 1ay

Üniyi bitir işte... al mesleğini eline sonra iş hayatında daha çok çevren ve seçeneklerin olur...

En İyi Kız Görüşü

• Köpek ve kedi stresini atabilir. Aksamları öğlenleri onunla beraber dışarı tuvaletini yapmaya çıkarınca sende gezmiş olursun. Belki bu sayede yine evcilleri olan bireylerle tanışırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şükür etmeyi bilmeyen bir insan daha

1|0
    0|0
    • 1ay

Şükür ediyorum. ama bu yönden hayatımı renkli hayal ederdim ama sıkıcı. üniversiteye girince hayatım daha eğlenceli olacak diye düşünürdüm yalnız bem değil diğerleride ama okuldan daha beter

• 1ay

Yani hiç üniversite görmeyenler var sağlıklı olmayanlar var ilk önce bir şükür et ve sabret dünyada %99 luk kısım parti arıyor. Geri kalan %1 lik kısım ise partinin kendisi. Sende bir şeyler bekleme bir şeyler yap o zaman.

• Hayatına renkli birini sok

0|0
    0|0
  • Bugünler de geçer. Takma o kadar. Sabret.

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşadığın çok şeyi değiştirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• soru eklerini ayrı -ebilmek ekini bitişik yazmayı öğrendiğin vakit derslerinde yazım kuralları konusunda bir şeyleri halletmiş olursun mesela. O zaman gezmeye eğlenmeye biraz daha vaktin olur. Okul yeni açıldığından adapte olamamışsındır

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben türk değilim. Bu kadarı bile bana yeter. türk değilim özür dilerim öyld hatalar için, ben ingilisce okuyorum başka ülkedenim.

• 1ay

Bizde öğle sanıyorduk. Hayaller suya düştü. Okuldan daha berbat. Bir de bölüm ingilizceyse daha zor

• 1ay

önemli olan bölümü kaç yılda ya da zamanında bitirip bitiremediğin değil ya önemli olan o süreç içinde kendine kattıkların ders anlamında da sosyal anllamda da

• Ders çalışmayarak

0|0
    0|0
  • hiç hobin yok mu senin :D

0|0
    0|0
  • Dün bursum yatmış kim bilir ki öğrenci bursu şükretme sebebi 😂

0|0
    0|0
  • bu bir çok insan için öyle şu sıralar

0|0
    0|0
  • Ders çalışırken ben de eğlenmiyordum bişeyler başarmaksa amaç eğlence ikinci planda kalır mecburen. Haklısın ama kesinlikle. Önce ygs-lys maratonu hayatımdan çaldı, sonra vizeler finaller bütünlemeler. Boş kaldığımda da evde oturuyorum gerçi ben :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayat bu mu? Hayallerim çok büyük ama kendim başarısız. Üniversitede okuyorum hayatım daha da zorlaşdı

• Üniversiteye geçince değdiğini göreceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...