Arkadaşımın evli sevgilisinin aldığı pastadan yesem haram mı olur?

Arkadaşmn erkek arkadaşı var ama adam evli iki çocuk babası arkadaşıma pasta almş oda eve gtrmş yesem haramdır dimi sonuçta evli blki karısınn çocuğunun rızkıdır?

Güncellemeler:
1ay Cvb vrsenize
1ay bn adamla muhatap d glm kız eve pasta gtrms

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adam karısının yataktaki rızkını yedirdiği kızla arkadaşsan zaten o harama çoktan girmişsin demektir senin inancına göre.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar ince düşüncelisin yavrum o evli adamla arkadaş olan kızdan hayır gelmez diye düşünüp arkadaşlığını bitirmen daha doğru olur.

1|1
    0|0
    • 1ay

20 snlk arkadaşım ama

• 1ay

İsterse öz kardeşin olsun.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana haram değil... Eşinin çocuklarının rızkını başka yerlere harcayan kişinin kendi günahı sadece

0|0
    0|0
  • Haram diyemeyiz ama elin evli adamı çoluğuna çocuğuna almamış karıya kıza yediriyor ayıpp deriz rahat yenmez yenemez deriz

0|0
    0|0
    • 1ay

bn adamla muhatap degilim

• 1ay

Ortalıkda bekar erkekmi yok a mkbiz burda kızsız dolaşıyoruz lavuk hem 2 çocuğu var hem evli hem sevgilisi var lan haliyle görgüsüzler olmasa şu kombinasyon yanılmaz kimsede yanlız kalmazdı

• 1ay

Haklısın gerçekten bazıları fazla aç gözlü

• haramdır

0|0
    0|0
  • Beyin mort

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan çok ince ve dogru düşünmüşsün, öyle adi bir adamın aldıgı hiç bişey yenmez ;)

0|0
    0|0
  • Sen onu boşver de arkadaşının erkek arkadaşının evli bir adam olması haram mi değil mi onu düşün

0|0
    0|0
  • Yeme o zaman

0|0
    0|0
  • Yee adamın mallığı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İçine sinmiyorsa yeme

1|0
    0|0
  • ben olsam asla yemezdim

1|1
    0|0
  • pasta pastadır ye *mk

0|0
    0|0
  • ya bı gıdın ne saçma sorular bunlar :))

0|0
    0|0
  • Ben de kuzenimin evli sevgilisiyle dışarıda. Yemek yedim haram mı oldu lan simdi

0|0
    0|0
  • Evet yeme yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...