Rus Kızı / Yabancı Erkek?

Çok saçma değil mi? Biz aynı soydan geliyoruz çoğumuzun anne babası Türk bu karşılaştırma neden?
Genelde erkekler yapardı bu karşılaştırmayı ama artık kızlarda yapmaya başladı bende artık düşüncemi sizle paylaşmak istiyorum.

1) Rus kızı rahat ve eğlenceli.
Bunu Türk kızından böyle bir toplumdayken nasıl beklersiniz direk Or*spu damgasını yer ve bir çok olay yaşar en basidinden yakın zamandaki şu olay basit bir şort

Kimse bana gelip Türk kızı yüz vermiyor kezban kapalı demesin

2) Rus kızları sarışın

Bizim kökenimiz Asya yani esmer olmamamızın en büyük sebebi bu zaten sarışın kumral kızıl gibi bir Türk kızı varsa dedelerinden biri (çok eski dedelerinden bahsediyorum) biri başka bir ırktandır annesi dedesi dayıları sarışın kızıl mavi yeşil gözlü olan biri olarak diyorumun bunu anne tarafım Bulgaristan göçmeni ve tanıdığım bir çok böyle arkadaşımda göçmen

Türk erkeklerine gelirsek onların durumuda böyle toplumla ilgili yani saçma sapan muhabbetler yapmayın bence :D

5 dakikada yazdığım bir yazı biraz özensiz ama neyse düşüncelerim bu sizce HAKSIZ MIYIM?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu tartışmayı ciddiyemi alıyon ya ! :D bak bu saçma tartışma zaten sadece internet ortamında birbirini aşşağılamak isteyen asosyaller arasında oluyor. Sadece internertte sanal bir tartışma. Belki beni ciddiye almıyacaksın ama bu tür ks gibi forumlarda çokça takılan insanların çoğunluğu gercek hayatta ya sorunları olan ya asosyal ya da özgüvensiz insanlar. Tabi herkes böyle demiyorum ama çoğunluk böyle emin ol. Benim niye burda olduğuma gelince üniversitede bir Arap sevgilim oldu uzun süren bir birliktelik ve evlilik planlarının ardından o ülkesine geri dönmek zorunda kalıp biz ayrılınca ağır depresyon geçirdim şu an hala tam normal olmasam da her geçen gün iyiye gidiyorum kendimi onsuz çok yalnız hissettiğim için burdayım zaten yakındada gerçek hayatıma tamamen odaklanıp hesabımı kapatıcam, neyse konuya döniyim. Türkiyenin %51 ini erkekler oluştuyor %49 unu ise kadınlar o yüzden Türk erkekleri yabancı kızlarla evlenmek zorunda mesela Türk-Rus evlilikleri 300 binden fazla Türk erkek - Rus gelin şeklinde olan Türk Rus evliliği var Türk erkekleri Rus kadınlarının yabancı evlilik tercihinde istatistiklere göre birinci sırada geliyor ! Bu evlilikler son 15 yılda patladı 2002-2012 yılları arasında 200 binTürk erkeğiyke 200 bin Rus kızı evlilik yaptı en çok olduğu şehir Antalya Bu arada Rusyadada nüfusun %51 ni kadınlar okuşturuyor o yüzden Rus kızlarıda yabancı erkeklerle evlenmek zorunda. Aslında Türk kızları yabancı kızlarla evlenen erkekleri kıskanacağına gurur duymalı. Ama bunun yerine gidip gidip Türk erkeklerine kıskandırmaya çalışıyorlar. Yabancı forumlarda Türk kızları bizi kötülüyor, ülkemizi rezil ediyor , ülkemizin kızına laf atılmasını sağlıyorlar. Ama hep onlar için şehit düşenin Türk erkeği olduğunu unutuyorlar, benimde askerlik yaklaşıyor kafamda sorular var acaba orda hayatımı kaybedecekmiyim diye? Türk kızları biz Türk erkeklerine daha çok saygı duymalı , internette okudukları her şeyden etkilenmemeli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katiliyorum. Surda bir dekolteli fotograf atilip masilim denilsin. Hemn o. ospu lafi denilir. Bize gore bu isler ters bizde ayiptir boyle seyler. Ama gel gelelim bunu bizimkilere anlatilsin.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Örtünmek Yalnız ALLAH içindir.
    Erkekler tahrik oluyor diye
    Hiçbir kadın örtünmek zorunda değil.
    Bacaklarını kapatmak zorunda değil.
    Çarşaf giymek zorunda değil.
    Kırmızı ruj sürebilir, makyaj da yapabilir.
    Sorun kadınlarda mı yoksa namusu kadınlara yükleyen namussuz erkeklerde mi?

1|0
    0|1
    • 1ay

ne güzel yazdın :D teşekkürler

• ah o rus kızı yok mu :D

2|0
    0|0
    • 1ay

güzeller şimdi yalan değil :D

• Akli olmayanlarin fikirleriyle ancan boyle bir toplum olr

1|0
    0|0
  • iyiki bu haber çıktı herkese sakız oldu

0|0
    0|0
    • 1ay

haber sadece bir örnekti ben bambaşka bir olay anlatıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Rus kızları açık giyinince ağızlarının suyu akar bişey demezler Türk kızı bir şort giyse bacım damgası atıp tekmelerler şerefsiz o*uspu çocu

1|0
    0|0
  • aynen katılıyorum insanlar çok şer**siz olmuş

1|0
    0|0
Yükleniyor...