Arkadasliklarim hemen bitiyor?

Ve o kadar komik nedenlerle ki! Basit saçma nedenler. Herhalde sevselerdi böyle basit şeylerden arkadaşlık bitirmezlerdi. Doğru muyum? Ama niye sevmiyorlar?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Salla yaa
    Ne uzuyorsun kendini benim varda ne olmus isleri dusunce ariyorlr

0|1
    0|0
    • 1ay

Uzun süreli bir arkadaşım olsun isterdim. Ama olmuyor işte. Arıza yapıyorlar.

• 1ay

Abinide bosver
      Evet canim hersryimi tek yapiyorum ve inan bana o kadsr keyfli ki anlatamam benim zaten bu saaten sonra arkadasim olsa bile ben kendim kovalarim onlari😂

• 1ay

Ben de sevsem keşke yalnızlığı

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlık kurmak kişiler için önemli bir olgu değil bana göre. O sebepten ki hiç arkadaş edinmedim kendime. Herşeyi tek başıma yapar ve yaşarım. Hayatımda bazı özel insanlar illa ki var. Ancak sadece arkadaş diyebilecek olgulardan hiç bir zaman keyif almamışımdır. Yeni kişiler ile tanışmaya konuşmaya çok açığımdır. Sosyal bir kişilik sahibiyimdir. Bu nedenle kimse benim için burnundan kıl aldırmıyor düşüncesine kapılmasın! Önce arkadaşlık denen olguyu tanımlayabilmeli bir insan. Bu nedenle çoğu arkadaşlıkların kısa sürmesi çok normaldir bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

Arkadaşlık bir şeyler paylaşabilecegin birlikte vakit gecirebilecegin derdini anlatabiliecegin kisi

• Hayırlısı ya

0|0
    0|0
  • Başlarda mesafeli misin biraz?

0|0
    0|0
  • Size katılıyorum. Basit şeylerden arkadaşlıklar ve ya aşklar bitmemeli.

0|0
    0|0
  • Evlat olsan sevilmeyecek bir tip misin. 😂

0|0
    0|0
  • fazla arkadaslik iyi degl bence olucak yakin 35 tane yeter

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim şu an bir tane var o da giderse şaşırmam

• 1ay

21 yas