Herşeyi olduğu yerde bırakıp kaybolma isteği?

Telefon numaraları sosyal hesaplar bizi olduğumuz yere bağlayan herşeyden kurtulmak ve herşeye sıfırdan başlama isteği?
Sizde arada böyle düşüncelere giriyormusunuz. Çünkü bazen gerçekten hayat cok zor geliyor.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana da oluyo ya bazen bunaliyosun herseyi bırakıp çekip gitmek istiyosun bunun sebebi de Yorulmak bazı şeylerden hakettiğin değeri gormemek hayatın acimasiz olmasi bir sürü şey yani

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok oldu, olması da gerekli diye düşünüyorum, bağlı kaldığımız anlamsız şeylerden uzaklaşabilmek güç isteyen bir durum, bunu geç olsa da yapabilmek büyük bir başarı olduğunu düşünüyorum, tabi başarıya giden yol bazı evrelerden geçerek bize gözüküyor, o yaşlarda meraklı olup bağlanmak istediğim çok şey vardı ve bağlandık isteyerek, sonra bırakmak istedik, bıraktık çoğu şeyi, hayat o kadar kendine bağlıyor ki insanı...

0|1
    0|0
    • 1ay

Hayat cok bağlıyor ve gerçekten çok güç bir durum , yalnız olmaktansa birini alıp uzaklaşmak belkide kurtuluştur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Giriyorum balayımda yapıcam bunu. Uzak bir yere gidicem telefonda kullanmıcam bilgisayarda 1 haftalığınada olsa teknolojiye elimi sürmicem

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi istiyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende de o istek oluyor bazen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...