Acaba sizler gerçek misiniz?

Belkide KizlarSoruyor benim hayal dünyamda yarattığım bir site ve sizde onları gerçek gibi gösteren hayali programlarsınız? Belki şu an evrende tek sınavda olan kişi benim ve Dünyada her şey hayal ürünü her şey beni sınamak için yaratılmış programlar

Güncellemeler:
1ay Allah çarpsın şu an bunları düşünüyorum kafam karışık
1ay Matrix deyip durmayın. Üçüncü son filminde savaştan dövüşten başka bir şey yok birde felsefe filmi olacak güya

0|0
23|51

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Matrix filmini izle
    Biraz narsist bir yaklaşım olmuş , eğer evrende tek olsaydın sınav sahan bu denli geniş olmazdı her insan kendi yapı ve karakter yapısına sahip her insan farklı ve özeldir ve şundan emin ol evrende özel de olsan her insan senden farksız ve özeldir gerçekli çok net olan bir unsurda var ölüm , ölüm kadar büyük ve net bir unsur yoktur ve her canlı hatta evren dahil olmak üzere ölüme mahkumdur biraz mantıklı olmaya davet ederim seni ve bir pisikoloji servisine de gözük

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• Senin uykun gelmiş :) Öyle olaydi iyiydi ama acı çekiyoruz, acımdan uyuyamıyorum, demek ki senin hayalinin ürünü değilim, senin hayalinde acı çekecek değilim ya! O değilde adamın bu sınav nedir, bu nasıl bir kurgudur ya, kafana vurmak lazım. Vuruyorum hazırlan;Eğer uyanmak istersen sana hayallerinde olmayan şeyleri yaşatırım.

0|0
    0|0
  • en.wikipedia.org/.../...ay_look-alike_NGC_6744.jpg
    Samanyolu galaksisinde bir toz zerresi kadar bile yer kaplamayan Dünya'lılardan tüm galaksilere ve yıldız sistemlerine selam olsun.
    en.wikipedia.org/.../File:Milky_Way_IR_Spitzer.jpg

0|0
    0|0
  • Ben şu an hayal gücündeyim. Bu yorumu senden başka kimse göremez, bilmez. Yıllarca kafanda oynadım, hayaller ürettim sana. Ama gerçeği bilmen gerekiyor artık. Bu vereceğim bilgi çok ama çok önemli olmala birlikte, benim görevimin son adımı. 2. Seviyeye geçişin kutlu olsun. Dediğim gibi bilmen gereken gerçek şu ki ; Sen delinin tekisin 😂

0|0
    0|0
  • Bazı bilim adamlarına göre biz bir programin içinde olabiliriz. Bu programı yapanlarda bizim on binlerce yıl sonraki torunlarimiz. Yapma sebepleri de insanlığın nasıl geliştiğini ve atalarının neler yaptığını anlamak istemeleri. Diye bir makale okumuştum

0|0
    0|0
  • Bunları hepimiz düşündük senin yaşlarda

0|0
    0|0
  • Alın bunuda trib kafasında

0|0
    0|0
  • Kalk gidelim yanıyor zaman kurtar beni tekrar çıkar boşluğumdan.
    https://www.youtube.com/watch?v=Icddh-l9MuU

0|0
    0|0
  • Benim bir tanıdığım vardı senin kafalarını yaşayan :) O hatta daha ileriye taşımıştı olayı bizlerin öldüğümüzde başka bir bedene kodlandığımızı ve orada yaşama devam ettiğimizi. Ölüm yaşam döngüsünün böyle sürdüğünü belirtmişti :)

0|0
    0|0
  • Delimi ne çay demle iç kendine gel:/

0|0
    0|0
  • Tanıdığım iyi psikologlar var.

0|0
    0|0
  • Uykusuzluk belirtisi sadece abartıcak bişey yok yani umarım ☺

0|0
    0|0
  • Ben gercegim

0|0
    0|0
  • hayal dünyan bunlar bizi okuma ve gerçeğe dön artık !! her gördüğün profil aslında herhangi bir gün yolda gördüğün kişiler, yazılan her yorum beyninin farklı kısımlarından geliyor artık uyanma vakti !!

0|0
    0|0
  • Degiliz

0|0
    0|0
  • Sen matrikstesn ya kırmızı hapı yut hayallerin devam etsin herseyi öğren ya da maviyi yut hersey bitsin karar senin? :)

0|0
    0|0
  • Ben bir yansımayım.

0|0
    0|0
  • bende onu düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • dünya bir laboratuvar ve insanlar da denek mantıklı düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Belkide tek denek olan benim diye düşündüm

• 1ay

sana başka ilaç enjekte etmişler ozaman sesin kafanda başka projeler yapılıyor

• Herkes senin gibi düşünse ee kim bu gerçek 😂😂 büyük sinavdayiz allah yardımcımız olsun

0|0
    0|0
  • felsefede bir çığır açtın bravo

0|0
    0|0
  • Keske oyle olsa hepisinin fishini cekerdim emin ol :) sende rahat ederdin bende :D

0|0
    1|0
  • Ama şimdi sen bütün herşeyi çözdün bunun yazılımından kim sorumluydu hemen gidip format atsınlar çabuk 😑

0|0
    0|0
  • belkide biz gerçeğiz sen hayalsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben gerçek olduğuma eminim

• 1ay

aslında gerçek olduğunu sanıyorsun ama bizim dünyamızda koca bir yalansın sen aslında yoğsuuunn

• Matrix izledikten sonra ben ( temsili )

0|0
    0|0
    • 1ay

Saçma sapan dövüş filmi o

• 1ay

Jlhdljgdgdgdjlkhfsljgdgdgjd
      Ahahahahah
      Ulan gottumle gulsem gottume ayip olur ahahahah
      Sacma sapan dovus filmi dedi fhllhdkdhjlhjxlgjx
      Filmin ana temasi aha da senin şu hayal ettiğin şeyden ibaret. Filmi izlemeden yorum yapan beyjnsiz insan kitlesi...

• 1ay

2. ve 3. filmde dövüş kavgadan başka ne var? Özellikle 3. filmde felsefe yok sırf savaş filmi. Senden daha çok izlemişimdir

• Derhal burayı terket kardeşim

0|0
    0|0
  • Kendime dokundum bir an tereddüte düşürdün varlığımız yokluğumuz bellimi gerçi :D:D:D

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun lan değişik

0|0
    0|0
  • uykusuzluk bu kadar etkiliyo mu ya 😂

0|0
    0|0
  • Gerçeğiz emin ol bir o kadarda sahte kişiler var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 22

• hayal ürünüyüm

0|1
    0|0
  • şu an hayatı sorguladım vsjvsj

0|1
    0|0
  • Sen matrix çok izleme

1|0
    0|0
  • :D
    Hoşgeldin

0|1
    0|0
  • Acilen ksyi birakman gerek

0|1
    0|0
  • Şizofrenim diyorsun yani

1|1
    0|0
  • plani anlamis kiyamet kopabilir

0|2
    0|0
  • oha beynimi yakıtın kiz

0|1
    0|0
  • He Truman şovsun :D

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum o halde varım

0|1
    0|0
  • Acaba sen ne içtin bir bardakta ben alabilirmiyim?

0|1
    0|0
  • Yeşilçay iç sen.

0|1
    0|0
  • kafamda deli sorular

0|1
    0|0
  • Belki sende Şu an uykudasin ve rüyalarinla gercekleri ayirt edemiyosun? Aslinda dunya diye bir yer yok ve bunlarin hepsi beynimizin bize oynadigi bir oyun. Neden olmasin? 😊

0|1
    0|0
  • Yalannn

0|1
    0|0
  • Sen cidden

0|1
    0|0
  • Umarım şizofrenimdir ve hepiniz hayal ürünüsünüzdür

0|1
    0|0
  • evet canım ondan

0|0
    0|0
  • %100 gerçeğim canım:)

0|1
    0|0
  • ben gerçek bir karakter olduğumu düşünüyorum kdndldnsls

0|1
    0|0
  • yok hayaletiz

0|1
    0|0
  • Mr. Nobody bunu izledikten sonra bende oyle düşündüm ama bilinmez iste hayat bok gibi zaten oyleysede boyle haya kurulmaz yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...