bir abi olmama rağmen Kız kardeşimden dayak yedim. Çok kötü bir duygu yardım edin?

Benim yaşım şu an 19 ve 147 falanım 45 46 kiloyum galiba kız kardeşimde 17 yaşında 182 183 ve 67 kilo falandı. Sadece ikimiz aynı evde kalıyoruz. Zaten ben onu kız kardeşten abla olarak görüyorum ama normalde onu dinlerim yani büyüğüm gibi bugün biraz azarladı bende ona bağırdım falan sonra o beni tuttu ve yani benden baya güçlü. İlk önce elimi sıktı. Ben senin ablanım benim lafımdan çıkmıycaksın falan dedi. Bende vurmaya çalıştım ama sonra beni odasına götürdü. Sonra zorla kucağına aldı sıktı beni. Tokat falan. Beni birazda fırlattı yani sağa sola en son yine ellerimi sıktı. Dediklerimi yapana kadar bırakmıycam dedi. Bende o ne istediyse yaptım.

0|1
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bence utanılacak şeyi sen değil kardeşin yapmış şaka bile olsa insan ağbisine böyle şeyler yapmamalı ona yaptığının yanlış olduğu tekrarlamaması gerektiğini anlatmalısın

0|0
    0|0
  • Kendine bir is bulup calissana ve en kisa surede baska bir eve cikmayi denesen veya o kizdan uzak baska bir fikrin var mi

0|0
    0|0
  • git onu bırak evi bırak git iş bul çalış paranı kazan git abi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kız kardeşinden dayak yemek kötü bir duygu mu? Benim bir kız kardeşim olaydı da beni her gün döveydi :P,. Ne bir ablam var, nde bir kız kardeşim, ağlarım bak!

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0
    0|0
  • hey Allahım

0|0
    0|0
  • ne komiksin sen

0|0
    0|0
  • dalga mı geçiyon L an :D