Kizlara karsi olan utangacligimi nasil yenebilirim?

20 yasindayim, bu yasima kadar kendimi bilsim bileli kizlardan cekiniyorum. Bu yuzden ne sevgilim oldu ne de kiz ortamim. Şu an uniye basladim ve durum ayni. Ben niye boyleyim cozemedim ya?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• once arkadas ol kizlarla. samimi ol kankan falan olsun yavas yavas alisirsin. zaten gerisine de onlar yardim eder

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben direk duygusal olarak bakiyorum ya malesef

• 1ay

onlarla kanka ol ozmn :D

• 1ay

sonra guzellere lvl atlarsin konusma konusunda

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar dediğim şeyin ne olduğu bilemiyorum ama sana tavsiyem var;tabi ki kabul edersen:Kız arkadaşlarından beklentilerini incelemeli ve buradan başlamanı tavsiye ederim, sonrasında ilk önce onları anlamanı ve sonrasında kendini onlara anlatabilmelisin, anladığım kadarıyla ilk yapılması gereken onları anlamak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kizlara karsi direk duygusal bakis acim var malesef

• 1ay

Doğru yoldasın arkadaşım, sevgili bulmak, sevdiğini bulmak o kadar kolay değil, duygusal bakmaya devam et, sadece senin çevrende öyle biri yok ama bu dünyada aradığın kişi yok değil.

• 1ay

anladim

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende erkeklere karsi cekingenim. Ama bazen degisiyor ya. Bazen ben bile sasiriyorum kendime. Bir bakmisim koyu muhabbet ediyorum belli olmuyor aslinda 😂

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarının kız ortamında bulun alış yavaş yavaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Konuşa konuşa diyecem ama yok öyle bişey ortamı olan erkeklerle knka ol anca öyle

0|0
    0|0
  • erkeklerde normal o. gidip kızlarla konuşa konuşa aşabilirsin ancak

0|0
    0|0
    • 1ay

Konusmaya basliyorum izaman

• 1ay

Ben hazirliktayim ya, ana kampusten de uzakta baya, baska bahane bulayim :D

• 1ay

ne dediğin çok önemli değil uydur bir şeyler. burda çeşme suyu içiliyor mu diye muhabbet açtım geçen ben :D

Yükleniyor...