Onun yaninda hep sönük kaliyorum?

Özümde güzel oldugum söylenir (makyaj kullanmam günlük hayatta) bana makyajsiz da güzel olunabileceginin kanitisin derler. ben kendimi fazla begenmesem de özgüveni olan bir insanim. Giyinmeyi kusanmayi severim. Bugün en yakin arkadasimla bulustum. Istede canimi veririm kiskanclik degil bu ama mesela onunla oldugumda kimse bana gözünün ucuyla bile bakmiyor. Onun da böyle ahim sahim bir seyi yok aslinda ama güzel alimli bir kiz. Bugün isten cikti yanimda geldi disariya cikalim dedi. O sifir makyaj ve asofman türü kiyafetleydi ve ben hazirlanip cikmistim. Yine de tüm gözler ondaydi.

garson ortaya soru soruyor ben cevapliyorum garsonun gözleri sadece onda ve bana cevap bile vermiyor..

ne yapmaliyim. Elimden daha fazla bir sey gelmiyor. Cok üzülüyorum artik onunla cikmak istemiyorum :(

Güncellemeler:
1ay O soguk ve herkese mesafeli bir insan. Ben güler yüzlü neseli biriyim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bazılarının enerjısı guzellıgınnınune gecebılıyor bunada cekıcılık derler

0|0
    0|0
    • 1ay

O insan benim iste aslinda

• 1ay

özelden yazsana hele

• 1ay

Henüz 1xperim takibe aliyorum sen yaz bir zahmet

En İyi Kız Görüşü

• yaoacak birsey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onun gibi olmak zorunda mısın? yani herkes o kadar ilgi çekici olmak zorunda mı sence?

0|0
    0|0
    • 1ay

Degil tabii ki ama üzülüyorum moralman cöküyorum

• 1ay

ne alakası var? bütün gözler onun üstünde olabilir ama belki de bu negatif olamaz mı? ben x kişi gibi olmak için çabalarsam benim ondan ne farkım olur?

• dekolte falan dene

0|0
    0|0
    • 1ay

Cok ucuz olurum

• 1ay

başka yolu yok. erkeklere çarpıcı olacaksan yapman gerekenler belli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...