Kapat

İstediğim kişiler ile nasıl arkadaşlık kurabilirim?

Üniversitede okuyorum çevremde kafama göre çok az insan var, arkadaşlarımı sevmiyorum. İstediğim kişiler ile arkadaşlık kuramıyorum ve dost bildiğim iki insan ile ayrı şehirlerde okuyoruz haliyle onların başka arkadaşları var samimi oldukları. Ben de yakın hissedeceğim mutlu olabileceğim bir arkadaş grubum olsun istiyorum. 10 kilo fazlam var sanırım bu insanlardan beni soğutuyor özellikle de erkeklerden. Ne yapmalıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin olmaya çalış, arkadaşlıkların oluşabileceği bazı konular var bunları bulabilirsin, gruplar arasında arkadaşlık onlara uyumdan ve rehber olabilmekten geçer, bunların ikisinden birini yapabilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 kilo fazlan olması insanlardan seni soğutmuyor. Kendinden soğutuyor. Kendini sevmeyen bir insan olmak seni insanlardan soğutuyor. Çok karışık oldu ama anlarsın sen :) Kimse 10 kilo fazlan olmasını umursamaz ama bunun için kasıntı gibi davranırsan kötü olur. Tecrübelerimden biliyorum. 76 kiloydum. şu an 62 ye düştüm ve hala 10 kilo fazlam var. Kilolarını sevmiyorsan onlardan kurtul ama kilolu olman insanlarla ilişkinde ölçek olmamalı :)

1|0
    0|0
    • Nasıl ve ne kadar sürede kilo verdin? Ya ben veriyorum alıyorum hep, spor yapmayı sevmiyorum işkence gibi geliyor

• Anksiyete bozukluğu bende de var ya, panik atak düzeyinde değil ama yani kendimi nefes almakta zorlandığım anlarda biraz rahatlatabiliyorum. Diyetisyenlere güvenmiyorum, çünkü bence sırf para peşindeler zamanında gittiğim bir diyetisyen yüzünden anoreksik olduğumu biliyorum

• diyetisyene güvenmene gerek yok yeterince kardiyo yapıp aldığın kaloriyi azaltınca kilo veriyorsun zaten

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• spor yap kilo ver, git insanlarla muhabbet et tanış

0|0
    0|0
    • Hiç sevmiyorum spor yapmayı ya!

• sevmek zorunda değilsin, belli bir kiloya ulaşana kadar yapman lazım. sonra diyete dikkat ederek o kiloda kalabilirsin ama 10 kiloyu sporsuz veremezsin.

• ben yardımcı olam sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aralarına ders falan sorma bahanesi ile karış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...