Üniversitede haremlik selamlık sınıf?

Üniversiteye başlayalı 2 yıl oldu sınıf mevcudu 50 kişi ama ne erkekler kızlara ne kızlar erkeklere günaydın bile demiyor sınıfta herkes ayrı oturuyor sizde durum nasıl?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıl önce eğitim fakültesine başladığımda aynı şekildeydik.24 kız 6 erkektik. Gerçekten harem ve selamlıktı. Ve o zaman cemaat vurgusunun artık önem kazandığı zamanlardı. Çok zoruma giderdi, bir şey sormaya çekinirlerdi. Erkeklere öcü gözüyle bakarlardı. Sonra bırakıp gittim o üniversiteyi, meğer hepsi konuşmak istiyormuşta çekiniyorlarmış. Ama çokta değişmemişler yine. İç anadolu demişsin, Ahi evran mı yoksa :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anormalmiş sınıf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• not istemeye gittiğim kız arkadaşlarımın gözümün içine bakıp hadi çıkma teklifet de kabul edeyim der gibi davranmaları veya çay/kahve ortamlarından sonra mesajlaşma saçmalığından bıktım!

0|0
    0|0
  • Bizde çok zevkli İhr konuda anlaşıyoruz. ..:)

0|0
    0|0
  • hangi üniversiteymis o be. var mı Türkiyede oyle bir okul. bence yok oyle bir yer

0|0
    0|0
    • 2ay

iktisat hocası bile kaynaşın arkadaşlar biraz diyor :)

• valla ben gidip kızlarla konuşuyom ama genelde dediğin gibi. mal mal bakıyor erkekler

0|0
    0|0
    • 2ay

sol taraf kızlar sağ taraf erkekler bölge değişimi olursa gülüşmeler başlıyor ilkokul gibi :)

• 2ay

yeni türkiye

• ilk defa duydum ne fakültesi

0|0
    0|0
    • 2ay

iktisadi ve idari bilimler fakültesi

• 2ay

iç anadolu da ili söylemiyim genelleme olur şimdi

• 2ay

ok sende başka sınıftakilerle konuşursun artık sizinki farklıymış diger bölümlere göre

• Bizde durumlar kötü

0|0
    0|0
  • ilahiyat mı?

0|0
    0|0
  • niye rahatsız oldun ki.

0|0
    0|0
    • 2ay

diğer sınıflar bilikte çimenlere oturup , kafe de çay içerler bizimkiler günaydın dediğimde bile cevap vermiyorlar derslere girip geliyorum sıkıldım sadece

• 2ay

ben erkeklerle kızlar konuşmuyo diye anladım olayı. bu da olabilir yani normal.
      komple tek mi takılıyosunuz sınıfça

• Bizde herkesin numarası var şu an ama yine de soğuk sayılırız bence whatsap grubu falan açın

0|0
    0|0
  • hemen hemen aynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim de oyleydi hatta erkekler sola kizlar saga otururdu 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...