Totem nasıl yapılır? Lütfen yardım edin?

Kıyısından kaybettiğim bir hayalim var ve totem yapmak istiyorum genelde totem yaparım ama bir tanıdığım mesela hayalini kağıda yazıyor birşeyler yapıyor ve çekmeceye koyuyordu her gün tekrarlıyordu ya da diğer bir yakınım çıkmak istediği kişinin adını kağıda yazıyor belli bir sayı kadar o yazdığı adın etrafına kalp çiziyordu peş peşe nasıl oluyor bu kağıtla totem biri bana anlatabilirmi?

0|1
6|2

En İyi Kız Görüşü

• kendi totemini kendin bulmalısın ve kendin oluşturmalısın. Genelde dediğin gibi çizim ve sandık kullanılır. İstediğin şeyi çizip yazar sandığa koyarsın. O sandıkta yazdıkların genelde 1 ay içinde gerçekleşir. Ama düzenli olarak devam etmelisin ve yaptığın şeyi unutmamalısın. Ne için totem yapıyorsan gerçekleşene kadar onu unutmamalısın.

1|0
    0|0
    • 1ay

Peki mesela iç mimar olmak istiyorum diyelim sence nasıl birşey yazıyım bir fikrin varmı?

• 1ay

Bir sembolle anlatabilirsin istediğini. İç mimarlık sana neyi çağrıştırıyor, nasıl görüyorsun onu çiz. Mesela evlenmek istiyorsundur yüzük çizersin, gelinlik çizersin. ya da bir şey çizmez sadece istediğin şeyi her gece düşünüp bana gelicek dersin. Olduğunu hayal edersin. Olur :)

• 1ay

😊çok teşekkürler deniycem

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayrettin Paşa'nında Totem yaptığı söylenirdi. Deryaları fetih eden adam suyun içerisine bir totem atarmış savaşlarını kazanabilmek, gemilerini kurtarabilmek için... Biraz bilgim be araştırmam var o konuda.

1|0
    0|0
    • 1ay

Evet hatta totemin yanında fetih suresiyle istanbulun fethi yapılmış diyorlar peki kağıtla yapılan totemler hakkında bir bilgin var mı ya da en etkili totem hangisi çünkü totemlerden biri istediğin şeyin hayalini kurmak ama yıllardır ne hayal kurduysam ters etki yaptı

• 1ay

Mesela boyumun uzamasını istiyorum diyelim bunu kağıda nasıl yazabilirim ya da manken olmak istiyorum diyelim sizce nasıl yazmalıyım

• 1ay

yazılan yazılar hakkında tam bilgim yok ama şu şekil yapabilirsin Hayatta en çok sevdiğin ve bağlandığın (neyden gücünü alıyor ve umut ediyorsan) o şeyin şeklini çizmeye çalış.

• osur ama baya sesli olsun

0|0
    1|0
    • 1ay

Pek dalga geçilecek bir şey değil, ama okuyup ilgini çekmişse bu güzel bir şey.

Kızlar Ne Diyor 5

• totem dediğimiz şey isteme gücünden başka bir şey değil bir şeyi istersin bu zihninde soyuttur
    bunu bir şekilde somutlaştırırsan, çağırmış olursun
    beynin negatif ve pozitif olayları çağırması gibi
    ama önceliğin dua etmek olsun tabiki de totemi de kendin bulmalısın, istediğini nasıl somutlaştıracağın sana kalmış bir şey

1|0
    0|0
  • Kagitla totem hic duymamistim

1|0
    0|0
  • Onun yerine dua et bacım en iyisi :)

1|0
    0|0
  • Bireysel bir şey o

1|0
    0|0
  • mesela baş parmağını 2 dakika boyunca sık