Hayatınızdaki en büyük doğru ve yanlış neydi?

3 yanlış bir doğruyu götürür diyoruz acaba doğru mu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öyle çok sevmişim ki unut deli gönül diyorum olmuyor unutamıyorum gel dese gideceğim öyle sevmişim hayat kısa zaten neden mutlu şekilde yaşayamıyorum bilemedim hayatımdaki en büyük yanlış düşüncesizce hareket etmek en büyük doğrum ise içimde hiç kötülük yok... buda benden size
    https://www.youtube.com/watch?v=RZkplhYwhJg

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 doğru 1 yanlışı götürmeli bence, hayat her zaman doğru değil , muhakkak bir hata vardı o doğruda :D

1|0
    0|0
    • Aynnn affım yoktur benim ama ispat ve kanı ikna deilllerle beraber isterım affım belki oyle olur

Erkekler Ne Diyor 28

• anlamsız bir inat yüzünden
    herşeyi kaybetmişligim var..

1|0
    0|0
  • aslında yanlışlarım bana doğruyu getirdi desek yanlış olmaz. her yanlış bir doğruya yönettiğini bilirsek hayattaki adımlarımızı daha sağlam olur.

1|0
    0|0
  • ben de 2 yanlış 1 doğru etmez diyorum. Yani yanlış bir şey yaptığımızda, bunu telafi etmek için ikinci yanlışı yapmamalıyız

1|0
    0|0
  • Hayatta 1 yanlış bazen tüm doğruları götürür

1|0
    0|0
  • Asik olmak dogrumdu ama yanlis yerde yanlis zamanda yanlis kisiye. Bu 3 yanlis 1 dogrumu da aldi goturdu.

1|0
    0|0
  • sevdiğine inanmak. sever tamam sonra yan çizme ihtimali hep varmış. yok öyle kalıcı bir sevgi

1|0
    0|0
  • Boşver tatlim :)

1|0
    0|0
  • en buyuk dogru yok
    en buyuk yanlis da yok ufak yanlislar ama can acitici..

1|0
    0|0
  • bilmiyorum. bilene de şaşırıyorum. bence hayatta doğru ve yanlış çok gri bir alana hapsedilmiş gibi. Neyin ne olduğu belli değil.

1|0
    0|0
  • En büyük doğrum hak bildiğim yolda kimseyi takmadan eleştirilere akıl vermelere umursamadan gitmekti kardeşim. en büyük yanlışım millet ne der korkusuydu.

0|0
    0|0
  • sınavdamıyız be kızım :D

1|0
    0|0
  • Doğruyu bilememde kadınlara güvenerek en büyük yanlışımı yaptım. Bir daha olmayacak ama.

0|1
    0|0
  • En büyük doğru arkadaş seçimim yanlışım ise kız arkadaşım galiba.

1|0
    0|0
  • Bir yanlış kaç doğruyu götürür bilmem ama, çok yanlışı getirir

0|0
    0|0
  • Tüm günahlara tövbe etmek en büyük doğrumdu

0|0
    0|0
  • Her gün aynı şeyi yazıyorsun

0|0
    0|0
  • Doğrularım ve yanlislarim var elbet ama o kadar degersizler ki hatirlayamiyorum

0|0
    0|0
  • salla

0|0
    0|0
  • En büyük doğrum birinden ayrilmak :D
    En büyük yanlisim yine birinden ayrilmak :D

0|0
    0|0
  • motor aldım hata. ise girdim doğru 😈

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 8

• En buyukler bende kalsın ama bu sitede kalmam da gitmem de hatam ve doğrularından biri olabilir

1|0
    0|0
  • en büyük yanlışım güvenmemen gereken aptallara fazla güvenmek en büyük doğrum yanlışımdan ders almam

1|0
    0|0
    • Aynı durum bendede var doyamoyorum salağıma ama kendımı degıstıremıyorum boyleyım

• Hiç yanlışım yok.

0|0
    0|0
  • Yanlis secimim Arkadaşlarım Hepsi Tam bir neyseeeee.

en buyuk dogrum. Suanki nisanli oldugum Adam

0|0
    0|0
  • Hayır yanlış

0|0
    0|0
  • Resim iyiymiş yalnız.

0|1
    0|0
  • O iki kisiti hayatima sokmayacaktim
    2012 yilinda girdigim
    Is en buyuk sansimdj hayatta

0|0
    0|0
  • en buyuk yanlısım 'o'nu sevmek
    en buyuk doğrum yine 'o'nu sevmek...
    aşk acısı öldürmez diyorlar umarım doğrudur.. :(

0|0
    0|0
    • öldürmüyo merak etme :)

• @kadirkazim inşallh oyle olur seni iyi anlıyorum o acıyı yasadım doner diye umudumu kaybetmefım hiç bekledım sabırla dualarla cok sukur allaha sıgın en buyuk yardımcı o bıze ondan baska ılah yoktur

• evet o şüphesiz ancak artık bende tamamen bitti gelse de olmaz yani ona mutluluklar

Yükleniyor...