Feytullah gülen ne yaptı ve kim bu "fetocular" ?

Siyasetten nefret eden biriyimdir, etrafımda ki insanlardan "Fetocu olduğu için hapiste, uzaklaştırıldı vs" çok duyar oldum.
Ve artık merak ediyorum, kim bu adam ne yapmıştır ve onu destekleyenlerin suçu nedir?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• halkın seçmiş olduğu hükümeti devlet içerisinde örgütlenerek kanunsuz yollarla zor kullanarak devirmeye darbe yapmaya kalkıştılar.. vatana ihanet ettiler..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen telefonla oynamaktan dünyadan kopmuşsun galiba, nasıl haberin olmaz

2|1
    0|0
  • hani benimde işim yoktur siyasetle haberlerlende bu kadar da değil yani sağır sultan bile duydu her şeyi biliyor bne zaten oldu olası sevmedim kendisini ana avrat söverdim ama haklıymışım da

0|1
    1|0
  • Feto maşadır , Bmericanın tuttugu ve Türkiyenin üstüne saldıgı günahkar it.

1|1
    1|0
  • Yillarca cocuklarin beynini yikamis
    yillarca devlet kademelerine istedigi kisileri yerlestirmis
    yillarca devlet sinavlarina mudahele etmis
    yillarca secimlere mudahele etmis vs vs

ancak yillarca devlet tum bunlari fark edememis :D

0|1
    1|0
  • AKP nin suç ortağıdır.. Ama menfaatler çatışınca dünyanın en kötüsü olmuş bir cemaat.

0|1
    1|0
  • Şöyle anlatayım; bundan 2 sene önce Tayyip Erdoğan hakkında yalandan yolsuzluk olayını çıkarttıkları dönemde FEM dershanesine gidiyordum. 40 dakikalık derste 20 dakika ders 20 dakika siyaset yapıyorlardı. Biz polis olmak için mücadele veriyorduk onlar ise Ak partiye oy vermeyelim diye kendilerini yırtıyorlardı. Hayatımızla oynadılar.

0|0
    1|0
  • iktidarla aramız iyi ne istesek yaparız diye şımardılar boylarından büyük işe kalkıştılar. dayağı yediler oturdular.

0|0
    0|0
  • faytoncuymuş bu adam faytoncular olarak darbe yapmışlar

1|0
    0|0
  • Burdan net bir sonuç çıkarman zor niye herkes siyasi görüşüne göre yorumluyor

0|0
    0|0
  • tayyoşun bir zamanlar kankisiydi şu dershane olayları patlamadan önce. Ele ele burun buruna sarmaş dolaş gidiyorlardı

0|0
    0|0
  • Buda bı gelısme uyanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • bıktık artık hergun feto haberinden ABD teslim etmio dha neyi zorluolar anlamıorm

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• yuh darbedende mi haberin yok

0|0
    0|0
  • darbe gecesini biliyor musn ya da yasin kac

1|0
    0|0
    • 2ay

18de :) askerlerin şey yaptıgı zamanı kastediyorsan biliyorum, bayagı olmadı mı ya

• 2ay

tmdır sağ ol :)

• 2ay

bir sey degl 😊😀

Yükleniyor...