Tanıştığınız en ilginç insan kimdi? Onu ilginç yapan hangi karakteristik özelliğiydi? Neden?

Hayatımıza bir çok insan girip çıkıyor. Neden gelirler neden giderler hiç anlamayız aslında. Bu, bir tür döngü. Ve bize rağmen devam eder bu süreç. Peki, bu süreç içerisinde hayatınıza dahil olan insanların en ilginci kimdi? Onu bu kadar enteresan yapan neydi?

1|1
17|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tam biri yok efendim ama kitap okuyan biri olarak "William Shakespeare" diyebiliriz. Kendisi ile sadece kitaplarindan görüsebildim. Gercekten sahane bir beyin.. Ayrani isitip icebilir.. :)

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• ciddi ciddi düşündüm de benim hayatımda hiç ilginç bir insan olmamış 😐

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Adına üzüldüğüm birkaç kişi oldu hayatıma girip çıkan.

Biri çok eskiden savunduğu tüm görüşlerin tam aksini savunmaya; ve saygısını yitirmeye başladı yıllar içinde. Hiç istemezdim ama; çok kötü ayrıldık, eminim aklıma gelemeyecek kötü laflar etmiştir onca emeği hiçe sayarak :) Canı sağolsun...

Diğerini yıllarca tanımadım; ama hatrı sayılır bir sürede konuştuk. Değer vermiştim insani olarak; ama zerre kıymeti yokmuş demekki :) Onun da canı sağolsun, gelse de bir gelmese de artık.

Her insan ayrı bir dünyadır; kendine has iklimi ve yaşam koşulları vardır. Mesele onların bizim hayatımıza oranla ne kadar farklı olup ne kadar uyumlu olduğudur. Ama hepsi birer deneyim ve farklı edinimler sağlayabilir bize; birşey katmayanlar zaten zamanla hiç eder kendini.

1|0
    0|0
  • Üniversite arkadaşım, ne olduğunu çözemediğim ama hayatında müthiş başarılı olup, kimseyi tınlamayan nerede ne yapacağı belli olmayan mükemmel biriydi. Belki çok iyi biriydi ama dışa bunu yansıtmazdı garip biri hala görüşüyoruz.

2|0
    0|0
  • Polonyalı kız arkadaşım, bu ay tanıştık, tek yaşıyordum, bu hafta benim evime taşınacak. :)
    iyi anlaşıyoruz, çok sessiz ve yardımsever bir kız, bazen baskın olmaya çalışıyor, değişik bir yapısı var ama şimdiden heyecanlandım.
    Gerçekten iyi ve gizemli bir kız :)

1|0
    0|0
  • Vardı alkol almadan çılgın dans ederdi 😀

1|0
    0|0
  • Fitness hocamdı, adam etrafa inanılmaz pozitif enerji yayıyor, adamın yanında tüm olumsuzluklar aklımda gidiyordu, hatta sınav zamanları gitsem mi diye düşündüm, çok iyi insandı.

1|0
    0|0
  • Satanist ve ateistler di

1|0
    0|0
  • Benden daha ilgincini bulursam bu soruya cevabımı güncellerim.

0|0
    0|0
  • Daha çıkmadı karşıma o kişi

0|0
    0|0
  • alman yasi buyuk saniyordum meger 17 yasinda ama tam bir s.. manyagi cikti ulkeyi terk ettim

0|0
    0|0
  • Var aslında benim yakın arkadasim bir kızla muhabbet eder mesela baya samimi olur sonra bir anda alakasını keserdi bir andada geri konuşurdu oyle samimi olmayi sevmem derdi ama olurdu :)

1|0
    0|0
  • her insan biraz ilginç..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Buradan biriydi. İletişimimiz çok tuhafti. O da öyle. Ben de öyleyim... Güzel bir arkadaşlık, dostluk oldu. Hala daha yeri apayrı olacak.

1|0
    0|0
  • Biri vardı , yaklaşık 3 ay boyunca kahve içmek için ısrar etti. En son kabul ettim , ilk görüşmede benimle evlenmek istediğini söyledi , üzerine 3 ay çıktık. İngilizce kursuna yazıldım , yalnız kalmıyım diye gelip benim sınıfıma yazıldı. Ev alacaktı sürekli evin resimlerini bana atıp beğendin mi diye sordu falan :) Doğumgünümde şahane bir yemek , değerli bir hediye tonla süpriz yaptı. Sonra ki haftasonu ertesi gün saat 11 de buluşmak için sözleştik. Hazırlandım aradım telefonu açmadı :) Açmayış o açmayış işte :)) Hiç bişey anlamamıştım.. Sittin sene sonra senlik bişey yok sorun bende demişti :)))

1|0
    0|0
  • Her yönüyle gerçekten dikkat çekici biriydi ama reelde tanışmak nasip olmadı.
    Reel olarak ise genelde standart tipler ile tanıştım

1|0
    0|0
  • Canandi. Kiz dogal, yani cok fazla dogal. Aklina geleni aninda diline doker, kotu de olsa iyi de. Kirmaz insanlari ama. Toplar yani ortami. Erkeksi davranislari vardir. Merakli bayagi.
    Bir gun sabaha kadar aglamis, kavga etmis sevgilisiyle intihar edicekmis. O kadar aglamis ki gozleri kan canagi. Herkes uyusturucu mu aliyorsun diye sorunca her gun okula aglayip gelirdi cunku uyusturucu ictigi zannedilsin istiyordu ya ahahhahahah lan cok komik insan ya canan

1|0
    0|0
  • Muhammed diye bir lise hatırası. Ya hafiften ruh hastasıydı ya da dehşet-ül vahşet merhametli. Kendisi ölü japon balıklarını ameliyat ederek diriltmeye çabalıyor, karınca besliyor, börtülere böceklere pansuman yapıyordu. Koluna karasinek gelse rahatı bozulmasın diye hareket etmezdi. Üf seviye Hiperaktif olduğundan derslerde ara ara kalkar gezinir, kalkamayacağı bir pozisyonsa ise uzuvlarını titretirdi. İlk başta hocalar garipsemişti sonra hepimiz kabullendik.😄 Sanırım ömrü hayatım boyunca bir daha karşılaşamayacağım bir oluşum kendisi. Bak bahsederken özledim

1|0
    0|0
  • Online oyun çok oynarım, biriyle tanışmıştım.
    Sadece oyun üzerinden sade bir arkadaşlığımız vardı.
    Çok sağlam bir hackerdı.
    Ne gerçek adını bilirdim, ne de cismini.
    Hiç foto falan da sormadım ama kimdir, neye benzer hala merak ederim onu.

1|0
    0|0
  • başta kimse yok aslında dedim çünkü genelde kendim için duyarım bu sözü ama evet biri vardı zekasıyla ters köşe yapan herkesten farklı olduğunu belli eden, karda yürüyüp izini belli etmeyen o şekilde de kaybolup giden.

1|0
    0|0
  • Bir kız her lafa alınırdı hemen gözleri dolardı

1|0
    0|0
  • Gökhan
    Gizemli olması. Ama böyle bir çabası yoktu hani gizemli olayım diye

1|0
    0|0
  • Eskiden bir arkdasim vardı farklıydı işte

1|0
    0|0
  • Atayizdi

1|0
    0|0
  • Babam..
    Kimse sevmiyor onu ama herkes sözünü dinliyor, saygı gösteriyor..

1|0
    0|0
  • Hiç bir insanla tanışmadım gerk duymuyorum

1|0
    0|0
  • bu sitede @-audinceeeee var. hala çözemedim kendisini.

1|0
    0|0
  • gizemli olusu

1|0
    0|0
  • Şerefsizligi onu ilginç yapıyordu eski sevgilim

3|1
    0|0
Yükleniyor...