Gıcık oluyorum elticiğime?

eltim nişanlı şu an. beni hiç bir ortamda istemiyor. davranışları o yönde. ne yapmalıyım? nasıl davranmalıyım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• eltiyi hep karıştırıyorum kocanın erkek kardeşinin müstakbel eşi de mi

0|0
    0|0
    • 2ay

evet

• 2ay

ben evli değilim ama bir bakış açısı yerine koy benimkini...
      genelde bu tarz örnekler duyuyorum yeni elti diğerini uzak tutmaya çalışıyor vs belliki seninkide öyle. Artık yapısı mı kıskançtır, karşılaştırılmak mı istemiyor, senin karışmandan mı endişeli bilemiyorum. Ancak eğer seni ona övdülerse bu kıskanmasınada sebep olabilir. Sen göze batmamak için baktın mesafe koyuyor sende koy ama çaktırmadan. Yani yakın davran ama peşindende gitme ve çok soğukta durma. Bu nasıl anlatılır bilemedimde uzaktan bakınca biri -bu kız eltisinden uzak duruyor ya da sürekli eltisine takılıyor- dememeli. Dengeyi koru. O sana özel anlatmıyorsa sende anlatma. Sen şu an gelinsin ve hep ondan önceki gelin olucam senin yerin sabit ona göre normal davran. Eşinin annesine vs iyi davran kadının gözüne gir. Ben böyle düşünüyorum ama bu konuyu annenle yakın gördüğün büyüklerinle konuşup fikir alman daha iyi sonuçta tecrübeliler...

• 1ay

evli olmamana rağmen yaşamışcasına olgun yorumda bulundun çok teşekkür ederim dediklerini yapıcam

Erkekler Ne Diyor 1

• Kaç senelik evlisin?

0|0
    0|0
    • 2ay

ben 2 senelik evliyim o yeni nişanlı

• 2ay

Niye öyle yaptığı anlaşıldı şimdi. Boyun kilon kaç?

• 2ay

zıkkımın kökü.. uzatma

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzak dur boşver takma

1|0
    0|0
  • kıskanıyordur belki ya da mizacı öyledir yanlış anlıyorsundur.. zamanla alışırsınız birbirinize, alışmazsanız da iyi geçinmek zorunda değilsiniz. mesafe çözümdür.

0|0
    0|0
    • 2ay

işin kötüye gitmesinden tedirginim

• 2ay

mesafeni koyarsan arada saygısızlıkta olmaz, samimiyetsiz samimiyette

Yükleniyor...