Yeni nesil çocuklar neden fazla özgüvenli?

Bu gün eski okuluma ortaokuluma gittim bazı hocalarım hala oradaydı onlarla konuştuktan sonra tuvalete uğradım ve karşımdaki çocuklar en fazla 12 yaşındaydı ben ise 18 yaşındayım her neyse kapıyı tıklattım tuvalete giricektim biri varmış çıkar çıkmaz bana bağırdı falan 😂 anlamıyorum gerçekten kantinda el ele gezen küçük çocuklar gördüm sizce biraz terbiyesizce değil mi bana öyle geldi üstelik tam çıkıslarinda ben de okuldan çıkıyordum ve 2 tane küçük kız saç baş girişmiş birbirlerini dövüyorlardi ve herkes telefonundan video çekiyordu anlam veremiyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• özgüven değil çok ergenler 6-lise 1 arası inanılmaz ergen böyle bir toplulukla daha önce yaşamadım, hayır youtube video altlarında o kadar türediler ki, bıkkınlık geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her ne kadar bilsek bile, çocuk yetiştirmeyi gerçekleştiremiyoruz..

Her istediğini yapıyoruz, her şeyin en iyisine sahip olsun istiyoruz.

Tıbbi olarak çok daha özenli olunduğu için şu zaöanda çocukların bizden daha zeki ve daha çabuk algılayıp daha çabuk tepki verebilen bir yapıdalar..

Çoğunun özgüven sahibi olduğunu düşünmüyorum.
    Büyük olasılıkla pervasızlık ve bilinçsiz bir şımarıklık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi işte özgüveni eksik olup ezik ezik mi baksınlar çevresine

0|0
    0|0
  • şimdikiler iyi bile. ben ortaokuldayken hamile kalan birbirini bıçaklayan insanlar vardı.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin hali işte. anne baba olamıyor herkes işte.

0|0
    0|0
  • Bizden sonrakileri bizim nesil bozdu genelde

0|0
    0|0
  • ne yapıcaksın işte yeni nesil eski toprak değil😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de pek eski zamanlı değilim ama ben ortaokdayken böyle şeyler olmazdı

• 1ay

tabi o yöndende haklısın her cocuk aynı degil ama 2000 sonrasında doganlar sosyal aktiveteleri olmadı sokakta dogru duzgun oyun oynayamadılar. herkesin elinde telefon var cocukluklarını cocuk gibi geciremediler. birde aile cocugun durumuyla ilgilenmiyorsa o cocuk kökten önüne gelene saldırırda her sey yapar.

• 1ay

Aynen öyle sana katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...