Ev sorunu acık konusun lütfen ama :( ?

arkadaslar evlenmeyı dusunuyorum ama evımız cok kotu dogru duzgun esya yok
mutfak banyo yok ne yapıcam benı bunun ıcın yadırgarlar mı acık konusun lütfen ama :(
uyuyamıyorum ruyalarıma gırıyor
gecen dayımlara gıttık bulasıkları makıneye atayım dedım gec kızım sızde makıne yok bozarsın fılan makıneyı dedı yengem :(
ya neden böyle bu hayat mıllet araba canta degıstırmek ıcın can atar bızım yıkanacak yerımız yok :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım.. Seni alacak kişi senin evini, mutfağını bulaşık makinanı almayacak.. Senin gönlünü alacak.. Kusura bakma ama senin de yengen çok küstahmış.. Seni çok iyi anlayabiliyorum.. Gönlünü ferah tut arkadaşım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yadırgamazlar, herkesin hayatı laylaylom değil.. ayrıca yadırgayan varsa İnsanlıktan nasibini alamamıştır.
    İnsanlar İnsana değil maalesef eşyalara değer verir olmuş.
    Bilmiyorum ben yadırgamam aksine elimdeki olanı paylaşırım. Ve hosgörülü davranırım.
    Yengen görgüsüzün tekiymiş :-) bulaşık makınasının ahım şahım birşeyi yok doldurursun düğmesine basarsın. Bulaşık makinesi çamaşir makinesi gibi ayarlayan aptallarla dolu çevremiz.
    Harbi gicik oldum yengene.

0|0
    0|0
    • 2ay

3 gündür kendıme gelemedım
      belkı yadırgarlar endıselıyım hemde cok :(

• 2ay

haklısın da bu aralar ıyı dusunemıyorum

• 2ay

Bak işte hayatından, da , işte , keşke, olmasaydı ları çıkar..
      Herşey tecrübe..
      işin kolayına herkes kaçar önemli olan zoru başarmak.

Erkekler Ne Diyor 3

• herkesin sinavi farkli. sen banyo bulamazsin ama millet jakuzi bulur. kaderin boyleymis diyelim. ayrica bu soylediklerin cok zor seyler degil. yardim dernekleri esya yardimi yapiyorlar. telefonlanla ara iste. oraya odeme yapanlar senin gibi uzulenlerin uzulmemesi icin yapiyorlar.

0|0
    0|0
  • dunya malı dunyada kalır z1ktır et kanks kafaya takılacak seyler deıl

0|0
    0|0
    • 2ay

durumumuz cok kotu
      aıle duzenımızde yok
      evımız cok cok kotu nasıl takmayım :(

• aldirma ona buna allah büyük hersey bir anda olmaz ya yavaş yavaş herseyi dizersiniz eşinede bu yüzden baski yapma bence

0|0
    0|0
    • 2ay

evli degılım bekarım ben

• 2ay

calısmıyorum

• 2ay

kendine bir iş bul okumuyosan. çaliş para kazan yatirim yap.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence gereksiz bir şey bul

0|0
    0|0
    • 2ay

öyle deme yıkanacak yer yok :(
      mutfak yok dogru duzgun esya yok :(

Yükleniyor...