Erkekler mi daha iyi eğitimcidirler, kadınlar mı?

Arkadaşlar bu benim muhazara konum şahsen ben kadınların daha iyi eğitimci olduğunu düşünmeme rağmen erkeklerin daha iyi eğitimci olduklarını savunmak zorundayım. *Erkekler kadınlardan daha iyi eğitimcidir çünkü...* Çünkülerinizi bekliyorum

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler kadınlardan daha iyi eğitimcidir çünkü...
    Kadınların eğitim görmesi bile dünya çapında geç başlamış bir şey. Erkekler bu sektörün içinde daha fazla. Bu da demektir ki eğitimcilerle ilgili yapılan her şey erkek eğitimcileri düşünerek baz alınmış.
    Diğer bir şey de, erkeklerin otoritesini koruyabilmesi. Özellikle, lise öğrencileri için otorite çok önemli. Dikkat edin, katı-sert olmasından bahsetmiyorum. Sevilen ve saygı duyulan biri olmak söz ettiğim

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler daha iyidir neden?
    çünki eğitimcilikte akıl ve disiplin önemli bir faktördür ve bu faktörler kadınlarda tabiat gereği erkeğe nazaran dahada zayıftır
    istisnaları varsada bu kadının erkek tabiatli olmasından kaynaklanır
    kadın eğitimciler daha içten ve sevimli oldukları için özellikle çocuk eğitiminde erkeklere nazaran dahada başarılıdırlar
    ve bazı sakin utangaç sevgiye ihtiyaç duyan talebelerede kadın öğretimci daha iyi gelir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben eğitimde kesinlikle erkek öğretmen taraftarıyımdır. Kaç defa okul, şehir değiştirdim ama bu fikrim asla değişmedi. Kadınların birçoğunda içlerindeki merhametten ötürü disiplin eksikliği olduğuna inanıyorum.

0|2
    0|0
  • Erkekler. En azından benim için öyle. Kadınlardan da vardır ama.

0|0
    0|0
  • Kişisine gore değişir ki o

0|0
    0|0
  • Kadın

0|0
    1|1
  • Aldigi egitime degisir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkekler kadınlardan daha iyi eğitimcidir çünkü adam gibi anlatır :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...