Para durumlarınız nasıl? Karı ve kızlarla aranız nasıl? Tip olarak nasılsınız? Videoyu izler misin?

Öncelikle ben ülke olarak Türkiye gibiyim aynı. Boyum iki metre yapılıyım beyaz tenliyim ideal kilomda olsam dünyadaki hiçbir erkek benle yarışamaz. Ama hayla giderim var. Para durumları hiç iyi değil bende. Zeki olmasam suriye gibi olurum. Biraz param var. O parayıda dönderiyom. 11500 liram var zamanında biriktirdim. iyikide biriktirmişim canım ne yapmak isterse yapabilecek imkanım var. Kimseden babadan bile hayır yok bana para konusunda. Paramı dolardan eurodan altından artıracam derken kızlarla çok haşır neşir olamıyorum. Ama şakasına aynı fethullah gibiyim. d. d. d. En sonda 15 temmuz 2017 de antalyada rus Ukraynalı kadınlarla yapacağımı biliyom ben d. d. d. d. Artık kendimi böyle ödüllendirecem. Sizde nasıl para durumları flört vb. Önceden 20 tane kızla konuşuyordum. Şimdi fetoş gibi 15 temmuz 2017 ye hazırlıyom d. d. param o zamana baya bir artar. borsadaydı param. iki günden beri parasızım. pazartesi sağlıma kavuşacam inşallah paracıklarıma. bana haftalık 50 yetmiyor yaa. Tam 15 temmuz 2017 de otel odamda önce bu videoyu izleyecem.

• VİDEO GÜZEL D.
    0% (0)25% (1)17% (1)Oy Ver
  • DEĞİL
    100% (2)75% (3)83% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Değil bence.

0|0