Pantolon giyen kadın lanetli midir?

0|1
25|43

En İyi Erkek Görüşü

• Şu çarşaflı arap milliyetçiliği yapanların hepsi ülkeden sürülmeli.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hasta bunlar hasta. Aslında bilinç altlarında çekemedikleri kadınların iş dünyasında erkeklerle aynı işleri rahatlıkla yaptığını görmeye tahammleri yok. Yoksa kadın pantolon değil etek giyse bu seferde, rüzgarda savruluyor etekleri zındıklar derler. Ne dedikleri belli değil bunların. Çünki Bilinçaltları kötü, niyet hep kadını köleleştirmek

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Ne saçmalıyon len sen_? Merhameti sonsuz olan Rabbim bir kadını sırf pantolon giydi diye mi lanetleyecek? Kaldı ki Kuranı kerimdeki yasak bellidir. MAhrem yerlerinizi örtünüz der. İlla pantolon etek şalvar kara çarşaf ya da filan elbiseyi giyin demez. Eğer bu saçmalığa inanıyorsan Tansu çilleri bir düşün. Pantolon giyen bir kadın başbakan. Ülkeye şu veya bu şekilde hizmet etmiş. Aptullah öc alanın yakalanıp Türkiyeye getirilmesinde üstün çabalar göstermiş bir kadın. Şimdi bu kadın pantolon giyiyor diye cehennem ateşine mi layık?

1|0
    0|0
    • 2ay

Büyük konuşuyorum ama iddia ediyorum, senin gibiler islamı kurandan ya da ehlinden degil kahve hane muhabbeti yapan cahillerden ögreniyorsunuz. Annenize duydugunuz saygıyı bütün kadınlara yansıtın diyen bir peygamber ya da ''Benim merhametin gazabımı geçer'' diyen bir Rab sırf pantolon için mi kadınlarımıza lanet yağdıracak. Kaldı ki şu pantolon mevzusunu kabul ettiğin anda milyarlarca kadının hakkına girmiş olursun. Ahirette milyarlar senden hesap sorar. Aklını başına topla.

• 2ay

Sakin ol ben de adamın böyle demesini eleştiriyorum. Kuranı defalarca okudum gerçrkten de kapanmanın dışında kadına veya erkeğe şunu giy bunu giyme bir şey yazdığını görmedim. Bu yobazlar kendileri rahatsız olup dinde varmış gibi anlatıyor işte

• Boş ver sen o zibidiyi. Alma ciddiye...

1|1
    0|0
  • Kadının her türlüsü lanetlidir bunlara göre. Zira erkek aç kaldığı zaman karısını da yiyebilir.

3|0
    0|1
  • saçmalıktır bu boyle yobazlar yuzunden mıllet ıslamı yanlıs algılıyor

2|3
    0|0
  • Cennete gitmeyi sırf huriler için düşünüp masturbasyon yapan abaza cihatçılar bunlar. Pantolonda giymesin ne giysin o zaman ak.

3|0
    0|0
  • Pantolona göre değişir , bunları anlamak yorumlamak için bu insanları dinlemeye ya da islami alıp onlara yapistirip islam bu adamdır demek yanlış , aklın var kendin yorumla

1|0
    0|0
  • Böyle bir ayet var mı ya da hadis var mı bir bilgim yok bilgimin olmadığı konuda da yorum yapmam bazı lâik dengesizler hemen yobaz yaftasını yapıştırmış araştırma yapmadan ulan dingil önce bir git böyle bir ayet hadi var mı diye araştır yoksa ondan sonra gel de ki bu adam dini kendine göre yorumluyor bu adam yobazdır de ama yok cahil oldukları kadar ön yargılılarda

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Kadının nefes alması günah bunlara göre

2|0
    0|0
    • 2ay

Fazlayiz bunlara gore

• 2ay

Yeni nesilin kıçı kapanmiyor biz yetişkinler icn adam pantolona lanetli diyor yakında aynı oksijenede laf söylerler bakalm ne zmn

• 2ay

Allah yardımcınız olsun kadın olmak zor islam ülkesinde gerçekten

• Bu herife mini etek giydirip sallandirmak lazim tipini sevdigim yobazi.

2|0
    0|0
  • Değildir.

2|0
    0|0
  • Pantolon lanetliyse mini etek giysinler :-D :-D

3|0
    0|0
  • Suratına tükürsem falso alır sakalını s*ktiğimin aveli ya

2|0
    0|0
  • Videoyu açmadan, izlemeden cevap belli. Bu adamın kafasına göre kadında onun gibi giyinmeli ve yanlış bildiği gerçeklerle 6-7 yaşlarında ki ''kız çocuğuyla'' bile evlenilebilir. Emevi dini.

1|0
    0|0
  • sakalları boya bu adamın. :D kendi tipine bakmadan milleti eleştriyor

1|0
    0|0
  • İzlemedim

1|0
    0|0
  • bunlara göre nefes alan kadını skmek gerek

2|0
    0|0
  • bu herif lanetlenmiş zaten

1|0
    0|0
  • Pantolon giyen kadına tavım :D şort ve mini etek giymesinden se pantolon giysin abi eşit olalım ben etek giyebiliyor muyum hem :D

1|0
    0|0
  • Bunları görünce beni gülme tutuyor :D

1|0
    0|0
  • zaten bu ülkenin başına bu videodaki tipler yüzünden geldi :(
    Bu ülkede bunlar temizlenmedikçe teknolojik gelişme olmaz refah olmaz ve bazı ülkeler ileriye giderken biz geriye gideriz :(
    Bu adamın sivasta madımak otelini yakanlardan farkı yok

1|0
    0|0
  • yobaz aleyhisselam :D :D

1|1
    0|0
  • kafa bu kadar. ne yaparsın?

1|0
    0|0
  • offf takmayın şunların dediklerini ya :D

1|0
    0|0
  • Yok artık ya 😄

1|0
    0|0
  • Kendini Tanrı yerine koyup kadınları yargılayan özürlülerin propagandasını yapmayın lütfen!

1|0
    0|0
  • Yobazın biri işte :)

1|0
    0|0
  • Hahaha güldürdü bizi şamalaya gandi :)
    Öyle saçma şey olur mu ya :D

1|0
    0|0
  • Sanmam.

1|0
    0|0
  • tipe bak ya :D imam olsa arkasında saf tutmam :D
    evlat olsa cebine eroin koyup polise veririm...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 24

• İslamsal bakış açısıyla yazayım bu sefer.
    İslam dinine göre kadın ve erkek ayrı ayrı yaratılmıştır. Bu yüzden birbirlerine bezemeleri günahtır. Örneğin ; erkeğin küpe takması yasaktır. Sanırım yanlış hatırlamıyorsam altın yüzük de günahtı ya da bu mübahtı tam hatırlayamadım. Ayrıca ipekten yapılmış şeyler de erkeğe haramdı diye hatırlıyorum.
    Aynı şekilde , kadının pantolon giymesi de günah sayılıyor. Çünkü , erkek pantolon giyer kadın ise etek.
    Ama maalesef ki , günümüzdeki radikaller bu tip bilgileri fazlaca abartıp keskinleştirerek böyle kendilerini rezil edebiliyorlar.

2|0
    0|0
    • 2ay

Evet İslamda karşı cinsin birbirine benzeme günah ama pantolon bence erkeğe özgü bir kıyafet değil sadece. Bence Müslüman bayanların pantolon giymesi sakıncalı değil. Ama yobazlar ne yazıkki öften püften tahrik oluyorlar.

• 2ay

İşin ilmini bilmiyorsunuz :D Bak ablana tek bir sorusu kaldırıldı o da mesajını soruma koydum diye :D

• 2ay

Vay ablam büyüksün😂😂

• Seviyorum, giyiyorum, takmıyorum...

3|0
    0|0
  • Erkekten millet kadına dönüyor onlara laf yok gelmiş kadınlara laf atıyor hangi kuranda yazıyormuş bu pantolon mevzusu anlatacaksınız ibadeti anlatın ya da susun ya huzuli yere sinir etmeyin insani. Ha unutmadan o kadar lanetliysek bu kadar kız cinsinin içinde nasıl yaşıyor bu adam bunu da aciklasin.

1|0
    0|0
  • Bu yobazlar dünyanin en serefsiz insani isleri gucleri kadinlar ve onlar hakkinda hukumler fetvalar vermek kucucuk cocuklarla evlenmeye de sevap derler sapkinlar..

2|0
    0|1
  • Amaaan bunlara inanmayin ya asil allah bu adami lanet etsin...

1|0
    0|0
  • Evet lanetliyiz biz başka gezegene göç etsinler

1|0
    0|0
  • Elbise konusunda hatalı doğru konuşmamış

Giysi konusunda bayan hocalar bile giyerken bu kişinin söylediği giysi ile kısımlar doğru değil

1|0
    0|0
  • ne saçma cahilce..

1|0
    0|0
  • Hemde nasıll şeytanız bile z😂

1|0
    0|0
  • Ne alaka kanka :)

1|0
    0|0
  • Cahil bence bu adam.

1|0
    0|0
  • O zaman lanetli olmaktan mutkuyum

1|0
    0|0
  • hayıır

1|0
    0|0
  • Numune bunlar ya. Nefret ediyorum bu zihniyetten

1|0
    0|0
  • Bence Allah bunu lanet etmiş ondan böyle konuşuyor. Allahın beyinsizi.

1|0
    0|0
  • Erkeğe benzemeye çalışan kadın ve kadına benzemeye çalışan erkek lanetlidır.

2|0
    0|0
  • ay sinirlerim bozuldu...

1|0
    0|0
  • Tövbe Estağfurullah

1|0
    0|0
  • Böyle bir şeyi bende duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Saçmalık ya. Boş boş konuşuyorlar

1|0
    0|0
  • Tabbi

1|0
    0|0
  • Geri kafalilar

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın