Çirkinlerin sevgilisi olmaz mı?

şöyle düşünün
zekası iyi, özgüveni-cesareti iyi, karakter düzgün, kendisine bakıyor ama sonuçta çirkin çirkindir böyle birinin hiç şansı yok mu?
kendim için soruyorum tabiki sürekli mutsuzluk hissediyorum hep yarım kalacakmışım herkes mutluda ben hep mutsuz kalacakmışım gibi geliyor. İçime kapanıp asosyalliğe adım atmama az kaldı

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır. ikincisi eğer içine kapanıp dahada asosyallige gidersen kurtulman biraz daha zorlaşır dışarı çıkamazsın. Asosyallik kadar kötü bişey yok asosyal olursan kendine olan özgüveninde gidiyo bizzat kendim yaşadım. Zamanı gelince her şey olur takma bu kadar kafaya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ayni durum lakin gorusunu destekledigim felan yok.
    Cirkinim ve mutluyum. Kendinle baris. Bir gun baskalarinin gozunde iyi gorunmek icin ugrasarak omrunu bosa harcadigini anladigin zaman sap gibi kalmak istemiyorsan benimle beraber tekrarla
    Ay em ugly ay lav mi
    Iyi gunler

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli benimde bir teyzem kızı var köyde 35 yaşında geçen başka bir köyden istemeye geldiler nasipte varsa gelir bulur seni

0|0
    0|0
  • tek kusuru çirkin olmasıysa ben hemen evlenebilirim önemli olan karakteri zekası kişiliği zaten güzellik dediğin on sene sonra zaten çarşafa dönecek :)

1|0
    0|0
    • 1ay

kendimi övdüğümü sanma lütfen ama bunu ifade etmek için yazıyorum.
      Ben hep merak edilen bir kişilik oldum karakterim farklıymış ve genel olarak iyi yönde. Zeka-cesaret-özgüven yönünden genelde iyi olduğum söylenir. Karakterimde iyi tek sorunum çirkinim işte

• 1ay

peki sen bilirsin ısrar edecek değilim karar senin Allaha emanet

• 1ay

sende

• Esasen arayış içinde olanlara bakmam. İsterse çok güzel yüzü olsun. Bu şekilde ihtiyaç olarak gören ve erkeklerler flörtleşen kadınların abazan olduklarını aklamamak gerek.

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ben çirkinim ve yok

0|0
    0|0
  • ya biraz akışına bırak seni beğenen illaki vardır etrafında ben de bir kızı beğeniyorum ama onun haberi bile yok yani ve açılamam da ona ondan bir bakış bile görmedim belkide senden bişeyler bekleyipde bulamayanlar vardır etrafını dikkatli gözlemle

0|0
    0|0
  • Olsaydı ilk benim olurdu. Tipim bok boyum tıfıl

0|0
    0|0
  • Çirkin şansı diye birşey var sen bunu duymadınmı onlar bence daha şanslı.

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre çirkin?

0|0
    0|0
  • Galiba olmuyo ben de yalnızım

0|0
    0|0
  • Herkez 4 lük diil öyle dusunme

0|0
    0|0
  • kime göre çirkin, en çirkin dediğimiz insan bile, bazı insanlara göre güzeldir.

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • böyle takıntı yaparsan tabiki sevgilin olmaz...

0|0
    0|0
  • en iyi kadın kolay kadın güzel olmasada olur maksat iş görsün :D

0|0
    0|0
  • bende tipsizim bahtsızlığımız bu bizimde

0|0
    0|0
  • ne bilim ben çünkü çirkin sevmem pek

0|0
    0|0
  • var beni bul hangi şehir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• olur niye olmasn

0|0
    0|0
  • Cirkin olup zekasi yüksekse sevgilisi olmasi daha yüksektir zekiler cok cekicidirler

0|0
    0|0
    • 1ay

ama kimse çirkin birini istemezki yanında ister mi

• 1ay

Ben hep yanimda olsun istiyordum

• Şekil a ben olmuyor bizi seven

0|0
    0|0
Yükleniyor...