Evli ve mutsuz bir kadına aşık olur musunuz sadece mecbur olduğu için sürdürdüğü bir evlilikse bu sever misiniz?

Bazen gönül ferman dinlemez hep kızlarımız evli adamlara aşık oluyor olmayacağını bile bile ya siz erkekler evli ve mutsuz mecbur bu evliliği sürdüren bir insana aşık olur severmisiniz?
Ve bir gün boşancağını bilseniz.
Saçma sapan yorum yapmayın akıllı cevaplar verin.

Dip not:) Sorum genel

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yaa olunur neden olunmasın ama şimdi riskide var kocası namus meselesi yapar diye bulaşmayanlarda var. Boşansan seninle öylesine takılanlarda olur ciddi düşünenlerde benim akrabam oğlu iki çocuklu bir dulla evlendi şu an çok mutlu. Ama bir evlilik terapistine gidip ilişkini kurtarsan daha iyi olmaz mı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben erkek olsam boşanmaktan aciz bir kadını istemem. Kadın dediğin her şeye rağmen dimdik ayaklarının üstünde durabilmeli. Duramıyorsa koltuk değneği olarak bir erkek arıyordur. Koltuk değneği olmak isteyen ya da evli olduğun için yatak arkadaşın olabilecek biri olur. Kimse evli bir kadınla ilişki yaşarken boşanınca evlenmeyi düşünmez. Eğer biri varsa kalbinde boşanırsın tüm samimi duygularınla çıkarsın yok çıkamayacaksan evli bir bayana yakışır şekilde davranmalısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben el aleme ait bir kadını sevmemem gerektiğini bilirim. ALLAHın ilahi adaleti peşimi bırakmaz yoksa.

2|1
    0|0
  • türkiyede aldatma oranı bir hayli fazla. avrupayla yarışacak hatta geçecek düzeyde. ancak ben şahsım olarak yanlış bulur yapmam.

1|0
    0|0
  • Karşılıklı olursa güzel olur tek taraflı değil.

1|0
    0|0
  • Valla o an aşk saati ise her şey olabilir

1|0
    0|0
  • eşi ona kötü davranmıyorsa boşanacağı güne kadar bekleriz , öbür türlü hem zulüm görüyorsa tabiki de yanında olurum asıl böyle durumda olan insanlar sevse de sevmese de yalnız bırakmamalı bence

1|0
    0|0
  • Aşık olmam mala vurmasına bakar bakarım 😍

1|0
    0|0
  • Asla bu kanı bozukluktur.

2|0
    0|0
  • Bence aşk hiçbişey tanımaz

1|0
    0|0
  • Allah'ın Hakkı 4tür. 😂😂

1|0
    0|0
  • olurdum yoksa sen misin

1|0
    0|0
  • Evliyim ve mutsuzum. Halimdrn ancak evli ve mutsuz bir bayan anlar. Neden asik olmayim ki :))

1|0
    1|0
    • 2ay

Ama bir de yazsan daha guzel olur

• 2ay

Sen de ayni durumda misin

• 2ay

Ben aynı durum da değilim sadece severmisiniz ve bir kadin aşik olabilir mi bu durum da diye soru.

• bu olası bır urum bır çok örneği var etrafta

1|0
    0|0
  • Evli bir kadın mı? Aşk mı? İkisi de imkansız artık.

1|0
    0|0
  • Sevmiştim

1|0
    1|0
  • Evet böyle bir evlilik yaptım ben zaten. 16 yaşında babasının korkusu yüzünden kaçmış daha sonra babası tarafından sahiplenmek yerine para karşılığı satılmış bir insan. Bu insanı sevdim oda beni sevdi uzun süre çıktıktan sonra evlendik.

1|0
    0|0
  • Mecburen sürdürdüğüm için sanal sohbet takılıyoruz işte. aşk olabilir tabiki

1|0
    1|0
    • 2ay

Ben senin hikayeni merak ettim. Sende merak edersen haber ver

• 2ay

Bir hikayem yok

• 2ay

Peki

Kızlar Ne Diyor 2

• Olanı tanıyorum 10yildir aynı kadına aşık.

1|0
    0|0
    • 2ay

10 yıldır sonuç peki ne durumdalar.

• 2ay

Haaa anladim peki nereye kadar devam edecek bu durum

• 2ay

Gittiği yere kadar.

• Sevmem

1|0
    0|0
Yükleniyor...