Kapat

ALDATAN ERKEK VE KADINLARIN ALLAH BELASINI VERSINMMI?

Soru acık ve net sız ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
aminnnnnnnnnnnnnnn
arkadaşlar oncelıkle allah kımsye boyle bır durum yaşatmasın. başımıza gelmez dıyemeyız. ben dıyorumkı eğer varsa bır sorun eşlerınızle cozmeye çalışın. sorun cozulmuyorsa aldatmaya gerek yok erkekte bayanda cıksın acık acık desınkı bu yurumeyecek ayrılalım anlayışla karşılarım. ama boyle gızlı gızlı el altından sınsıvce başkalarına yaklaşınca bu beddua yı edesım geldi

1|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmaya sebebiyet veren evlilik öncesini fiile dökenlerin Allah belasını versin diyelim bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Haklısın

0|1
    0|0
  • Aynen versin

0|1
    0|0
  • Vermiyor işte.

1|1
    0|0
  • eveet

0|1
    0|0
  • versin :)

0|1
    0|0
  • herkes hakettiğini yaşar bu dünyada ben buna inanıyorum o yüzden elbet ettiğini bulur.

0|1
    0|0
  • Allah ıslah etsin.. yola gelsinler

0|1
    0|0
  • versin tabi

0|1
    0|0
  • Versin

0|1
    0|0
  • Gebersin

0|1
    0|0
  • Aldatan kişiler zaten Allahın belasını bulmuş oluyorlar direk :)

0|1
    0|0
  • Versin zaten böyle davrandıkları için vermiş

0|1
    0|0
  • Versin verdide

0|1
    0|0
  • Allah öylelerin belasını veriyor zaten beddua etmeye gerek yok fazlasıyla o belayla yaşıyorlar

1|1
    0|0
  • Bir de soruyor musun? Kafanız mı güzel?

0|0
    0|0
  • Allah onların bin belasını versin gebersin o şerefsiz insanlar

0|0
    0|0
  • Versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• versin tabi ki

1|1
    0|0
  • En iyisi onlarla muhattap bile olmamak

1|1
    0|0
    • Bence en buyuk suc bizde biz oyle kizlari tanimadan evlenirsek olacagi bu olur

• kadında tersını duşunuyor ne yapacaz ama genelde erkekler aldatıyor bır erkek olarak cevremde gorduklerımde anlatılanlardda erkek ağır basıyor evli bır komşum vardı bunu genel evde gorduklerını soylemıştı bır arkadaşım ınanamadım eşide kılolu bakımsız habıre hastalanan bırı dedım bahanesı o mu acaba şimdi de hapıste allah belasını verdı

• Erkek oldunuz icin kizdan ornek vermek istedim tabiki erkekler daha fazla aldatiyor yinede aldatmanin cinsiyeti yok allah herkese gunahinin cezasini verecek

• versin shjsjs

0|1
    0|0
  • Versin.

0|0
    0|0
  • Versin tabi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...