KENDİNE AŞIĞIM SANIYOR NE YAPAYIM?

Ortak ilgi alanları yüzünden kanka olmak için mesaj attığım çocuk kendine aşığım sanmış ve arkadaşları da sana asılıyor falan demiş. Çok sinirim bozuldu bu nasıl bir ergenliktir be? Ne yapayım hesap sormayı düşünüyorum. Bide sevdiğim kız var benden uzak dursun falan demiş be çıldırcam.

1|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• ahah😂sinirlenmekte haklısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O işi dedikodu ile çözüyorum sen de aynısını yap o zaman. Çevrendeki birkaç dedikoducuya muhabbeti anlat." Kendi kendine gaza gelmesin, arkadaşlık teklifi yolladık diye çıkma teklifi etmiş olmuyoruz; öyle olsaydı hemcinslerimizi niye ekleyelim? Beğenecek olsam yüzüne söylerdim zaten" şeysi de. :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Engelle

0|0
    0|0
  • Suç sende bence, önünü arkasını düşünmen lazımdı

0|0
    0|0
  • sende sevdiğim başka çocuk var de.

0|0
    0|0
  • Agzina geleni soyle bence havasini al

0|0
    0|0
  • Aşık ol en iyisi.

0|0
    0|0
  • boşver ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• "duydum ki beni yanlış anlamışsın, ben ortak ilgi alanlarımız nedeniyle benim gibi insanlarla konuşmayı ve arkadaş olmayı seven biriyim. bu konuda erkek kız ayrım yapmadığım için sana da yazmak istemiştim. ama sana karşı özel bir ilgim yok hiçbi zaman da olmadı." de sonra iyi günler de git bir daha da yazma o yazana kadar.

0|0
    0|0
  • Hesap sorma bence farklı bir yoldan intikam al mesela birden kanka kardeşim laflarını yapıştır onun yanında eğlenmene takmamaya devam et kız bir bozulsun yazık lan sevdiğin kıza gitmesi kötü olmuş ama bu durumdan haberin yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
  • Direk gidip sinirli sinirli bağırıp çağırma bu seni daha çok düşürür al karşına güzel bir dille yanlış anladığını ifade et kendinden utansın.

0|0
    0|0
  • Muhatap olma. Onunla arkadaş kanka olma. Salla yani. Kendini nimetten saymış şuursuz.

0|0
    0|0
  • Ona aşık ol

0|0
    0|0
  • umursama

0|0
    0|0
  • Hahaha güldüm :) kusura bakma

0|0
    0|0
  • Ya kim kanka olmak için mesaj atar sende burda bizi skiyon