Hem Türk Milliyetçisiyim. Hemde Erdoğan hayranıyım. Erdoğana kim düşmaynlık besliyorsa o kişiden gıcık alıyom. Doğal mı?

Türk Milliyetçisi biriyim. Dindar ülkücü değilim. Laik modern biriyim. Laikliğim hristiyana yahudiye saygılı olmak. Aleviyleriyn çoğunu sevmem ben. Ama aşırı bir şekilde Tayyip Erdoğanı seviyorum. Ona kim düşmanlık yaparsa o kişiye kiyn duyuyorum. Türkçü bile yapsa o Türkçüyüde sevmem. Sizce ben nasıl biriyim. Bir tane sözde Türkçü ahymak facesinde 18 temmuzda tsk nın resmini paylaşmış Türk askerinin yanındayız demiş. Yani bu dolaylı yoldan Tayyipe mesaj oluyor. Ben böyle türkçüyüm diyen ibyneleride sevmem. Berkin elvancılara, alevicilere, goministlere, sosyalistlere, kürytçülere inat çok yaşa TAYYİP ERDOĞAN.

• SENİN EŞİN BENZERİN BULUNMAZ D. D.
    33% (2)17% (2)22% (4)Oy Ver
  • ÇOK İLGİNÇ BİRİSİSİN
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • SEN YAŞAMA
    50% (3)42% (5)44% (8)Oy Ver
  • DEĞİŞİK BİRİSİSİN
    0% (0)41% (5)28% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Milliyetçi biriyim. Ama benim için söz konusu Tayyipse gerisi tefarruattır. Tayyipi sevmeyebilir ama hakaret ya da düşmanlık yaparsa o Türkçüyüm diyen kişide benim gözümde bir solcudur
2ay Trol değilim. nickimi keyfine dindarchpli yaptım. nerde görülmüş dindarchpli. Hem milliyetçilik hoşuma gidiyor. Hemde o Tayyibin düşünce tarzı kafa yapısı, siniri, hareketleri, dürüstlüğü, mert olması e bunu bide sevmeyen aleviyler vb vb var. Ben hem Tayyip hastası hemde milliyetçiyim. milliyetçilik mi Tayyip mi deseler Tayyip derim önce. O KAdar çok seviyom bu adamı. kafasına bir şeyi koydumu ama erken ama geç yapıyor bende onun gibiyim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• çocuksn daha

0|3
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• İyide bundan bize ne. İstediğin gibi düşünmek zorunda mı insanlar. Bu ülkede demokrasi var Meclis var herkes kendini temsil eden partiye oy veriyor herkesin temsil edilme hakkı var. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil zaten ama herkes herkese saygı duymak zorundadır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• sen ermeni tipli anadolu çomarı vucudunda Türk kanı taşımadığın için böylesin eğer vucudunda gerçek Türk kanı taşıyan birisi sadece Türk milliyetçiliği yapar yani arap boku yalayan gürcü asıllı bir ibneyi sevmez zaten Türkiyede Türk geni %3.5 milliyetçi olsanız ne olur olmasanız

0|0
    0|2
  • Su trol sorular... :D

0|1
    0|1
  • Aynı benim gibi :)

0|1
    0|2
  • Selahaddin Demirtaş'ı sevsen anormal derdim.

0|0
    0|0
  • Sen daha neyin ne olduğunu bilmiyorsun ve siyasi kimliğini kazanamamışsın. Her şeyi tamı tamına oturtup kendine siyasi bir kimlik kazandırana kadar "Ben milliyetçiyim" gibi bir cümle kurma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...