Merhabalar, İstanbul'da 2+1 kiralık ev arıyorum, fiyat olarak 1000 tl altında, merkezi yerlere yakın ve güvenli semt?

Var mıdır bu kriterlerde bir semt? Mecidiyeköy'e baktım biraz ama bulamadım internetten, başka alternatif önerebileceğiniz? Karşıda da olabilir ama vapurla filan beşiktaşa yakın olması önemli.
Beşiktaş'a yakın diğer semtlerden önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten zor işin Suriyeliler piyasayı berbat etti çok yakın bir tanıdığım emlakçı olduğu için biraz daha iyi biliyorum günde 20 kişi kiralık ev soruyor ama yok senin istediğin anca sultançifliği tarafları olur oranında çevresi kötü tavsiye etmem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kağıthanede bulursun anca o fiyata

1|0
    0|0
  • Çok şey istiyorsun ama sen :D

1|0
    0|0
  • 1000 liran varsa eğer Feriköy taraflarına bakmalısın ya da Çağlayan olabilir. Gültepe olabilir.

1|0
    0|0
    • 2ay

Öncelikle teşekkür ederim, ciddi bir şekilde yaptığınız ve yardımcı olacak yorumlarınız için.
      (Sitede çok fazla hadsiz erkek cinsi var., diğer görüşlerde görüldüğü gibi)

Güvenlik konusunda en sıkıntısız bu üçünden hangisi olabilir sizce?

• 2ay

Valla bizim orayı önerirdim ama 2000 bin liradan aşşağıya ev yok. Şişli tarafı kiralar okadar pahalı yani. Çağlayandada fiyatları tam bilmiyorum. Ama Şişliye göre uygundur..

• 2ay

Rica ederim kOlay gelsin. umarım bulursun...

• Kağıthane sütlüce örnektepe
    Buralara bak

1|0
    0|0
  • tekmi kalcaksın?

1|0
    0|0
  • suriyeliler Türkiyeyi istila ettikten sonra 1000 TL ye merkezi bir yerde ev bulabilcegini zannetmiyorum.1000 TL'nin altında arıyorsan;Beylikdüzü, Halkalı gibi merkeze uzak, Kuş uçmaz keevan geçmez yerlerde bulabilirsin.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...